آندره آ پیرلو: کونته بخشی از تاریخ یوونتوس را شکل داده اما ما فردا رقیب خواهیم بود

جستجو

آندره آ پیرلو: کونته بخشی از تاریخ یوونتوس را شکل داده اما ما فردا رقیب خواهیم بود

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

سرمربی یوونتوس از لزوم داشتن بیشترین تمرکز در بازی با اینتر و رابطه خوبش با آنتونیو کونته گفت

یوونتوس و اینتر در حساس ترین دیدار هفته هجدهم سری آ ایتالیا، یکشنبه شب در جوزپه مه آتزا به مصاف هم می روند و آندره آ پیرلو و آنتونیو کونته مقابل یکدیگر قرار خواهند گرفت.

طرفداری | به گزارش وب سایت یوونتوس، آندره آ پیرلو در کنفرانس خبری پیش از دیدار با اینتر حاضر شد و در خصوص این مسابقه، رویارویی با کونته و وضعیت مصدومان تیمش صحبت کرد.

اینتر قوی است اما ما هم یوونتوس هستیم

فردا انتظار یک اینتر تهاجمی را دارم که می خواهد بر بازی مسلط شود اما ما هم یوونتوس هستیم و می خواهیم به میلان برویم تا بازی خودمان را به نمایش بگذاریم. تلاش می کنیم بازی را ببریم. بازی فردا در راه قهرمانی مهم است اما تعیین کننده نخواهد بود. از قدرت اینتر مطلعیم اما ما روی توانایی های خودمان حساب می کنیم. پیروزی در بازی فردا فارغ از گرفتن سه امتیاز، می تواند اعتماد به نفس زیادی به ما بدهد اما اینتر تیمی قوی است که به خوبی خودش را تقویت کرده است. اینتر و یوونتوس فلسفه های متفاوتی دارند اما ما تا پایان برای قهرمانی لیگ خواهیم جنگید. وجود فشار روی ما عادی است چون یوونتوس هستیم و به این وضعیت عادت داریم. مقابل تیم های بزرگ، همیشه باید تمرکز در بالاترین سطح ممکن باشد. بازیکنان خیلی مشتاق هستند اما من آرامم. 

چیزهای زیادی از کونته آموخته ام

چیزهای زیادی از کونته یاد گرفته ام. از او ممنونم چون چیزهای زیادی به من آموخت و میل به سرمربیگری را در من برانگیخت. با این حال ما فردا با یکدیگر رقیب خواهیم بود. من و کونته دو شخصیت متفاوت هستیم. شاید به همین خاطر به خوبی با هم کنار می آییم. در ابتدای فصل با هم حرف زدیم و صمیمیت و محبت زیادی همچنان بین ما باقی است. او بخشی از تاریخ یوونتوس را شکل داد و چیزهای زیادی به من آموخت. 

غیبت ده لیخت؟ کیه لینی آماده بازی است

بازیکنان مصدوم، در حال تمرین با تیم هستند اما در عین حال منتظر پاسخ تست های کرونای بازیکنان هستیم. کیه لینی وضعیت خوبی دارد و آماده و پرانرژی است. کیه لینی می خواهد در بازی فردا بازی کند. خوشحالیم که او در دسترس است و برای تیم ما یک وزنه ارزشمند به حساب می آید. غیبت ده لیخت؟ ماتیاس بازیکن مهمی است اما در پست دفاع، قهرمانان بزرگی داریم. در بازی فردا گزینه های زیادی در اختیار داریم. مک کنی هنوز صد درصد آماده نیست اما به اندازه کافی خوب کار کرده و در حال ارزیابی وضعیت برای بازی دادن به او هستیم. رمزی هم خوب است و مشکلی برای حضور در بازی فردا ندارد. آلوارو موراتا خوب است. دوست داشتیم به او مقابل جنوا 120 دقیقه بازی ندهیم اما خودمان کار را سخت کردیم. او ریکاوری کرده و کاملا آماده است. 

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments