آگوئرو: سیتی می تواند دوبار پیاپی قهرمان لیگ برتر شود

جستجو

آگوئرو: سیتی می تواند دوبار پیاپی قهرمان لیگ برتر شود

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

کد خبر: 1570632/30 زمان: 22:37   1397/09/01 بازدید: 2,437

سرخیو آگوئرو، ستاره منچسترسیتی، معتقد است که تیمش می تواند به اولین تیمی تبدیل شود که در یک دهه گذشته از قهرمانی اش در لیگ برتر دفاع کرده است.

به گزارش “ورزش سه”، منچسترسیتی فصل گذشته با 19 امتیاز اختلاف نسبت به منچستریونایتد، تیم دوم جدول، قهرمان لیگ برتر شد. تیم پپ گواردیولا در این فصل تاکنون نمایش های درخشانی داشته و در حال حاضر با دو امتیاز برتری نسبت به لیورپول، در صدر جدول قرار دارند.

آخرین بار که یک تیم انگلیسی توانست از عنوان قهرمانی اش در لیگ برتر دفاع کند، به یک دهه قبل برمی گردد که تیم سرالکس فرگوسن توانست سه فصل پیاپی قهرمان این رقابت ها شود که آخرین آن در سال 2009 بود. اما آگوئرو معتقد است که با توجه به فرم خوب تیمش، می توانند برای دومین بار با هدایت گواردیولا این جام را فتح کنند.

 

 

 

او به اسکای اسپورتس گفت:” راحت نیست که دوباره قهرمان لیگ برتر شوید. اما در رختکن، همان انرژی و نگرش فصل قبل در هم تیمی هایم وجود دارد و این به من اعتماد به نفس می دهد.

بنابراین اگر به همین شکل ادامه بدهیم و تمرکزمان را حفظ کنیم، فکر می کنم شانس زیادی داریم که بتوانیم دو بار پیاپی قهرمان شویم.

ما سبک بازی مان را می شناسیم، اینکه چطور پرس کنیم، چطور بازی سازی کنیم زیرا برای مدت زیادی است که کنار هم بازی می کنیم و تقریبا همان بازیکنان فصل گذشته را در اختیار داریم. همه چیز به خودمان بستگی دارد و اگر بتوانیم روی هدفمان تمرکز کنیم، می توانیم به آنچه می خواهیم برسیم.”

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments