توفیدز: آیا اردشیر زاهدی در پشت پرده همکار خمینی بود؟

آیا اردشیر زاهدی در پشت پرده همکار خمینی بود؟ به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

آیا اردشیر زاهدی در پشت پرده همکار خمینی بود؟

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

در دنیای سیاست همیشه می گویند، تقسیم کردن افراد به سیاه و سفید درست نیست و همه خاکستری هستند ، برخی با درجه سیاهی بیشتر و برخی با درچه ای بیشتر از سپیدی، همانطور که شاه فقید، اگرچه ایرادات کوچکی در نحوه اداره کشور داشت و به او انتثادهایی می شد، اما امروز مردم همه فهمیده اند که طیف سفیذ چثدر در شخصیت او عمیق تر بود و برعکس اگرچه عده ای در اوایا شورش 57 فریب خمینی را خوردنذ و او را پاک و معصوم می دانستند، اما روز به روز پرده ها بیشتر کنار رفت و شخصیت سیاه او نمایان تر شد.
اردشیر زاهدی هم همینطور است، او مدتی صمیمی ترین و نزدیک ترین انسان ها یه شاه فقید ایران محمدرضا شاه پهلوی بود. اما بعدها شایعه شد که به دلیل اختلافات خانوادگی و همچنین برخی انگیزه های خارجی، حاضر شده است که به براندازی نظام شاهنشاهی کمک کند و حتی در مقاطعی شایع شد که او با خمینی پیمان دوستی و مودت بسته است .
فارغ از درست یا غلط بودن ان ادعا، مه ما نمی تئانیم آن را مستقلا تایید یا تکذیب کنیم، به ذکر چند واقعه تاثیر گذار و چد اتفاق مهم در طول زندگی او می پردازیم که در جواب این سوال به شما کمک خواهد کرد.

مطالب مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها