اتفاق هولناکی که یک نشریه آمریکایی و یک سیاستمدار داخلی همزمان خبر آن را به مردم ایران دادند

اتفاق هولناکی که یک نشریه آمریکایی و یک سیاستمدار داخلی همزمان خبر آن را به مردم ایران دادند به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

اتفاق هولناکی که یک نشریه آمریکایی و یک سیاستمدار داخلی همزمان خبر آن را به مردم ایران دادند

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

شرایط اقتصادی کشور به گونه ای شده است که بسیاری از تحلیلگران آن را بارز ترین نمونه شرایط آتش زیر خاکستر می دانند. نشریه اکونومیست در گزارشی در مقایسه شرایط تومی کش.رهای مختلف با تورم ایلاات متحده آمریکا در مورد ایران نوشت که تورم سالانه در ایران بیش از 50 درصد بود و این در حالی است که طی سال هایی که این تورم وجود داشته است، قیمت ارزهای معتبر خارجی در ایران ثابت باقی مانده. این نشریه می نویسد بدین ترتیب باید به زودی شاهد یک حهش 200 تا 300 در صدر ی در قیمت ارزهای خارجی در ایران باشیم. اکونومیست در ادامه می نویسد که با علم به این موضوع و خطرات آ« است که سران ر ج ا در حال طولانی کردم مذاکرات هستند چرا که به این شکل، با امید کاذبی که در دل مردم ایجاد می کنند می توانند فعلا قیمت ارز را ثابت نگه دارند و از بروز یک فروپاشی اقتصادی سیاسی جلوگیری کنند.
در همین رابطه و در تایید نظر کارشناس اکونومیست، احمد زیدآبادی، فعال رسانه‌ای اصلاح‌طلب در یاداداشتی که به نوعی می تواند عمق وضعیت هشدار آمیز اقتصادی کشور را نشان دهد نوشت که برجام اجیا نوشد، متاسفانه روزگاری سیاه و شوم را تجربه خواهیم کرد که نیاکان ما در عهد مغول هم تجربه نگرده بودند. او نوشت «در ایران همه امور از محور خود خارج شده و بدترین نوع عوام‌زدگی و عوام‌فریبی بر تمام وجوه سیاست کشور سیطره پیدا کرده است.»
به نوشته زیدآبادی، «دولت رئیسی فرصت چندانی در اختیار ندارد. بدبختانه در پشت ناکامی و شکست او فرصتی برای دیگران هم نهفته نیست. از این‌رو، سوگمندانه باید گفت که دولت او آخرین فرصت برای همه است.» به خصوص سران ج.ا که خود را از عتقبتی شوم مجات دخند.
او در ادامه افزود: «احیای سریع برجام نقطه آغازین و نمادین دولت برای حرکت در جهت درست است. جز این شود، روزگاری را تجربه خواهیم کرد که نیاکان‌مان در عهد مغول هم تجربه نکردند.»