احمد جنتی، دبیر شورای نگهبان: «ما کار خود را کردیم و مردم عزیز، شما هم کار خود را بکنید»

جستجو

احمد جنتی، دبیر شورای نگهبان: «ما کار خود را کردیم و مردم عزیز، شما هم کار خود را بکنید»

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

۲۲ بهمن ۱۳۹۸

احمد جنتی، دبیر شورای نگهبان: «ما کار خود را کردیم و مردم عزیز، شما هم کار خود را بکنید»

آیت‌الله احمد جنتی، دبیر شورای نگهبان روز سه‌شنبه ۲۲ بهمن، مردم را به شرکت در انتخابات اسفند ۹۸ فراخواند و گفت: «ما کار خود را کردیم و ای مردم عزیز شما هم کار خود را بکنید». براساس گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، احمد جنتی در اظهاراتش درباره رد صلاحیت تعداد زیادی از داوطلبان از جمله نمایندگان کنونی مجلس، نمایندگان رد صلاحیت شده را «فاسد» خواند و گفت: « کاری که کردیم در این مدت توانستیم ببینیم آن کسانی که قبلا در مجلس فاسد شده بودند کنارشان بزنیم و آنهایی که فاسد نشده بودند را نگه‌شان داریم. برای آینده هم هر کسی شکایت کرد به شکایتش رسیدگی کردیم و به آنها که رد شده بودند اعلام کردیم شکایتی دارید بکنید. آمدند و نشستند و جواب حرف‌هایشان را شنیدند و دفاعیاتشان را کردند و رفتند». شورای نگهبان پیشتر نیز رد صلاحیت شدگان را به «فساد مالی» متهم کرده بود. این در حالی‌ست که در روزهای گذشته اکبر اعلمی، نماینده مجلس ششم و محمود صادقی، نماینده رد صلاحیت شده مجلس، از واسطه‌گری دلالان مدعی نفوذ در تصمیمات شورای نگهبان، برای فروش صلاحیت کاندیداها در ازای مبالغ کلان و میلیاردی پرده برداشتند. دبیر شورای نگهبان در ادامه سخنانش خطاب به مردم گفت: «کسانی که به فکر مردمشان و راستگو، راستگو و راستگو باشند را انتخاب کنید. اگر دیدید راست می‌گویند به آنها رای دهید و اگر دیدید دروغ می‌گویند به آنها رای ندهید».

Share

دسته بندی‌ها: اخبار, ایران

کلید‌واژه ها: احمد جنتی دبیر شورای نگهبان, احمد جنتی، شورای نگهبان، انتخابات, اصلاح طلبان و انتخابات مجلس یازدهم, انتخابات مجلس شورای اسلامی, انتخابات یازدهمین دوره مجلس, رد صلاحیت, شورای نگهبان, محمود صادقی, نظارت استصوابی, یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments

درباره 2Feeds

تو فیدز, سایت مرجع رایگان برای دریافت آخرین اخبار ایران و جهان از خبرگزاری های خارجی همچون آوا نیوز، نیک نیوز، صدای آمریکا، دویچوله فارسی، صدای فرانسه، یورو نیوز فارسی، بی بی سی فارسی، رادیو فردا و ... است. شما در این ساین می توانید جدیدترین خبرها و تفاسیر سیاسی، اجتماعی روز را پیگیری کنید.
همچنین وبسایت 2Feeds، انعکاس دهنده و مرجع تماشای ویدیوهای کانالهای یوتیوب فارسی زبان است.
بخش یادنامه(هاتی پاتی) هم به عنوان وبلاگ سایت محسوب می شود که در آن به اخبار، ویدیوها و مطالب افشاگرانه دینی، اسلامی و سیاسی پرداخته می شود. توجه داشته باشید که بخشهایی از سایت همانند بخش بزرگسالان، سکس اسلامی و سکس قرآنی و یا افشاگریهای دینی و مذهبی ممکن است جاوی مطالبی باشد که دسترسی به آنان به اشخاص زیر 18 سال توصیه نمی گردد.
در بخش هاتی پاتی (یادنامه) سایت، هیچ چیز (اعتقادات، دین، مذهب، امامان، قرآن و...) مقدس شمرده نمی شود و مطالب بدون سانسور کلامی و تصویری بیان می گردند. در صورتیکه با این مسئله مشکل دارید، لطفا از دسترسی به این بخش از سایت حذر کنید.


Disclaimer:
2Feeds just provides links to other sites and doesn't host any file by itself.
All the material found on this website are hosted on third-party servers, which are freely available for all Internet users. Hence, logically any legal issues regarding them should be taken up with the actual file hosts, as we're not affiliated with them.
Created By IFP
DMCA | Privacy Policy | Cache | Sitemap