اخبار ایران و جهان در مجله ویدیویی اخبار و سرگرمی توفیدز

مجله ویدیویی بدون سانسور توفیدز 2Feeds، حاوی اخبار روز ایران و جهان، ویدیوهای طنز سیاسی و دینی، ویدیوهای افشاگرانه و سکس اسلامی، دوربین مخفی و مطالب بزرگسالان 18+، سرگرمی و فیلم.

جستجوی توفیدز

اخبار ایران و جهان - مجله ویدیویی بدون سانسور توفیدز

اخبار ایران و جهان در توفیدز. این مجله ویدیویی، مرجعی رایگان برای دسترسی روزانه به آخرین اخبار روز ایران و جهان در زمینه های مختلف اعم از سیاسی، اجتماعی، حوادث، ورزشی، علمی، مذهبی، سرگرمی، دانستنی ها، اخبار افشاگری، طنز هاس سیاسی و دینی، ویدیوهای دوربین مخفی و ... است. توجه داشته باشید که برخی از ویدیوها و مطالب سایت ممکن است حاوی عکس ها و یا ویدیوهای بزرگسالان باشد که گاها دارای صحنه های سکسی و یا خشونت آمیز هستند و ممکن است برای افراد زیر 18 سال مناسب نباشند.

اخبار ایران و جهان

جدیدترین اخبار ایران و جهان در مجله ویدیویی بدون سانسور توفیدز. شامل اخبار سیاسی اجتماعی روز و خبرهای افشاگرانه و نیز تحلیل های خبری.

از جمهوری اسلامی چه باقی مانده است؟

از جمهوری اسلامی چه باقی مانده است؟

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
#پیمان_با_پهلوی #جاوید_شاه #پهلوی پس از باخت های پشت سر هم اکنون از جمهوری اسلامی چه چیزی باقی مانده است Join this channel to get access to perks: https://www.youtube.com/channel/UC1mxL-xxxRvSfLxzByFXKbg/join ————————————————– کلیه منابع استفاده شده در این برنامه با لینک منبع در زیر مشخص شده اند. چنانچه انتشار این برنامه حقوق تالیف شما را نقض می کند […]

کلیپ ایستگاه شدن "رئیسی" توسط یک جوان ایرانی وایرال شد!!! راه اندازی عجیب "گشت ارشاد" مخصوص مردان!!

کلیپ ایستگاه شدن “رئیسی” توسط یک جوان ایرانی وایرال شد!!! راه اندازی عجیب “گشت ارشاد” مخصوص مردان!!

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
کلیپ ایستگاه شدن "رئیسی" توسط یک جوان ایرانی وایرال شد! راه اندازی عجیب "گشت ارشاد" مخصوص مردان!! تبلیغات "سکسی" دومینو جنجال آفرین شد!

فوری:حمله مجاهدین خلق به "قرارگاه مالک اشتر"کلیپی از تجمع دوباره دهه نودی ها در شیراز غوغا به پا کرد

فوری:حمله مجاهدین خلق به “قرارگاه مالک اشتر”کلیپی از تجمع دوباره دهه نودی ها در شیراز غوغا به پا کرد

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
فوری:حمله مجاهدین خلق به "قرارگاه مالک اشتر" کلیپی از تجمع دوباره دهه نودی ها در شیراز غوغا به پا کرد!

ایرانیان آبی‌تر از آنند که بی‌رنگ بمیرند | ادامه کمپین اعتراضی هم‌میهنان در اتریش

ایرانیان آبی‌تر از آنند که بی‌رنگ بمیرند | ادامه کمپین اعتراضی هم‌میهنان در اتریش

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
امروز آدینه یکم جولای ۲۰۲۲ جمعی از ایرانیان میهن‌دوست مقابل سفارت اشغال شده‌مان در وین دست به اعتراض زدند. پیام معترضین به جهانیان و سایر هموطنان در سراسر گیتی: به هر جا که هستید خروش آورید جهنده جهان را به جوش آورید بگوئید این جمله درگوش باد چو ایران نباشد تن من مباد #اعتراضات_سراسری #برای_ایران […]

نگاهی به رسانه‌های جهان –  آدینه ۱۰ تیر ۲۵۸۱

نگاهی به رسانه‌های جهان – آدینه ۱۰ تیر ۲۵۸۱

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
بازتابی از گزارش‌ها و تحلیل های منتشر شده در رسانه‌های بین‌المللی • یائیر لاپید در دفتر نخست‌وزیری؛ آیا راهبرد اسرائیل درقبال فرقه خمینیستی تغییر می‌کند؟ • وال‌استریت ژورنال: شکست مذاکرات قطر به روند دیپلماتیک فرقه خمینیستی و آمریکا پایان می‌دهد • اوکراین از نیروگاه‌ هسته‌ای برق به اتحادیه اروپا صادر می‌کند • احتمال سقوط ارزش […]

درباره توفیدز

توفیدز, یک سایت مرجع رایگان برای دریافت آخرین اخبار ایران و جهان و نیز جدیدترین فیدهای ویدیویی برای تمامی فارسی زبانان دنیا است.

همچینین در بخش وبلاگ به اخبار، ویدیوها و مطالب افشاگرانه دینی، اسلامی و سیاسی پرداخته می شود. توجه داشته باشید که بخشهایی از سایت همانند بخش بزرگسالان، سکس اسلامی و سکس قرآنی و یا افشاگریهای دینی و مذهبی ممکن است حاوی مطالبی باشد که دسترسی به آنان به اشخاص زیر 18 سال توصیه نمی گردد.
در بخش وبلاگ سایت هم، هیچ چیز (اعتقادات، دین، مذهب، امامان، قرآن و...) مقدس شمرده نمی شود و مطالب بدون سانسور کلامی و تصویری بیان می گردند. در صورتیکه با این مسئله مشکل دارید، لطفا از دسترسی به این بخش از سایت حذر کنید.


Disclaimer:

2Feeds just provides links to other sites and doesn't host any file by itself.
All the material found on this website are hosted on third-party servers, which are freely available for all Internet users. Hence, logically any legal issues regarding them should be taken up with the actual file hosts, as we're not affiliated with them.
Created By 2Feeds.
DMCA | Privacy Policy | Cache | Sitemap
top