ادعای روزنامه نزدیک به دولت؛ فرهاد مجیدی در آستانه بازگشت به استقلال!

ادعای روزنامه نزدیک به دولت؛ فرهاد مجیدی در آستانه بازگشت به استقلال! به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

ادعای روزنامه نزدیک به دولت؛ فرهاد مجیدی در آستانه بازگشت به استقلال!

سلام به همراهان همیشگی روزنامه سرخابی؛ امروز چهارشنبه بیست و چهارم اسفند ماه، در هفتصد و شصت و چهارمین شماره، خبرهای داغ فوتبال ایران طی ۲۴ ساعت گذشته رو با هم مرور می‌کنیم.

ادعای روزنامه نزدیک به دولت
فرهاد مجیدی در آستانه بازگشت به استقلال!

«ایران ورزشی» ادعا کرد که «فرهاد مجیدی» برای بازگشت به استقلال برنامه دارد. مجیدی که در هفته‌های اخیر در باشگاه الاتحاد کلبای امارات روزهای پرفراز و نشیبی را سپری کرده، نیم‌نگاهی به نتایج استقلال در فصل جاری داشته. مجیدی که می‌داند در صورت جدایی ساپینتو گزینه جدی هدایت استقلال است، به مدیران این باشگاه هم پالس‌هایی را برای بازگشت فرستاده است.

احتمال پیوستن فوتبال روسیه به آسیا

فدراسیون فوتبال تاجیکستان خبر داد که اتحادیه فوتبال آسیای مرکزی (کافا) تیم ملی فوتبال روسیه را به شرکت در مسابقات قهرمانی آسیای مرکزی که در ماه ژوئن برگزار می‌شود، دعوت کرده است. حضور تیم روسیه در مسابقات کافا، شایعه عضویت روس‌ها در کنفدراسیون فوتبال آسیا را که پیش از این توسط الکساندر دیوکوف، رئیس فدراسیون فوتبال روسیه مطرح شده بود، تقویت کرده است.

ادعای استقلالی‌ها؛ سعید مهری محروم نیست

«سعید مهری» در بازی با فولاد در هفته بیست و سوم لیگ برتر از داور بازی کارت زرد دریافت کرد و بعد از آن اینطور عنوان شد که او از بازی با ذوب آهن در هفته بیست و چهارم لیگ برتر محروم شده است. با این حال اعضای تیم استقلال ادعا می کنند سعید مهری ۳ کارته است و می تواند برابر ذوب آهن در هفته بیست و چهارم لیگ برتر بازی کند.

شکایت سپاهان از حیدری و پرسپولیس

باشگاه سپاهان از داور مسابقه با پرسپولیس و همچنین هواداران تیم میزبان شکایت کرد. باشگاه سپاهان در طی یک بیانیه اعلام کرد: «این باشگاه از تیم داوری مصاف خود با پرسپولیس شکایت و مستندات خود را به نهادهای مربوطه ارائه نموده‌ است. همچنین این باشگاه نسبت به اقدامات رخ داده در این بازی از سوی طرفداران تیم میزبان طرح شکایت کرده و مستندات خود را به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارائه نموده‌است.»

شش روز استراحت در برنامه سرخپوشان

پرسپولیس، امروز پس از آخرین تمرین خود در سال ۱۴۰۱ برای شش روز به استراحت خواهند پرداخت و تمرینات خود را در سال جدید، از دوم فروردین ماه آغاز می‌کنند. در تمرین امروز بازیکنان پرسپولیس، یحیی گل‌محمدی با جدیت کامل عملکرد بازیکنان را زیر نظر داشت و با مدافع چپ تیمش که کاپیتان سوم پرسپولیس محسوب می‌شود، جلسه کوتاهی را در خلال تمرین برگزار کرد و نکاتی را به او گوشزد کرد.

مارو حتما در اینستاگرام دنبال کنید 📺🔥
Instagram.com/Sorkhabi.TV1
سرخابی یعنی بی نظیر ترین کانال فوتبالی ایران 👀 ؛ هم کل کل، هم پخش زنده ⚽️👇🏻
https://bit.ly/Sorkhabi-
کانال تلگرامی سرخابی 🌏
Telegram.me/Sorkhabiitv

مطالب مرتبط