اطلاعیه فوری موساد برای مردم ایران: می دانیم که مجتبی خامنه ای به دنبال حمله نظامی در روزهای آتی است

اطلاعیه فوری موساد برای مردم ایران: می دانیم که مجتبی خامنه ای به دنبال حمله نظامی در روزهای آتی است به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

اطلاعیه فوری موساد برای مردم ایران: می دانیم که مجتبی خامنه ای به دنبال حمله نظامی در روزهای آتی است

#زن_زندگی_آزادی #اعتراضات_سراسری #مهسا_امینی #ایران #خامنه_ای #mahsaamini #نه_به_جمهوری_اسلامی #جام_جهانی #تیم_ملی #فوتبال #قطر #نه_به_جمهوری_اسلامی

Join this channel to get access to perks:
https://www.youtube.com/channel/UCdzx4555tCT_oaqqW1hN_8g/join

به نظر می رسد که سران ر ج ا یک به یک در حال باور این هستند که دیگر راه فراری برای رژیم نمانده و یک به یک برای اینکه بتوانند اندکی هم که شده کارناهه سیاه خود را پاکسازی کنند، سعی می کنند به انتقادهایی از نظام بپردازند تا خود را دز سمت مردم نشان داده و هم اینکه مردم آزادی خواه را کمی آرام کرده تا شاید از این مهلکه عبور کنند.

سازمان اطلاعات و امنیت اسرائیل موساد در بیانیه ای به مردم ایران هشدار داده است که مامور این سازمان با کدنام فرشته، موفق شده به اسنادی دست پیدا کند که ر ج ا قصد دارد در آستانه جام جهانی و همچنین در آستانه خیزش بیسابقه مردم ایران در 24 آبان، با حمله نظامی به یکی از کشورهای عرب حوزه حلیج فارس با بحران آفرینی و فرار رو به جلو، اتحاد مردم معترض را خدشه دار کرده و از این طریق قیام مردم را خنثی کند.

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط