اعتصاب کارگران شرکت تهران جنوب هلدینگ خلیج فارس – فیلم

مجله ویدیویی بدون سانسور توفیدز، حاوی آخرین اخبار ایران و جهان، ویدیوهای طنز سیاسی و دینی، ویدیوهای افشاگرانه و سکس اسلامی، دوربین مخفی و مطالب بزرگسالان 18+، سرگرمی و فیلم.

جستجوی توفیدز

مطالب مرتبط

اعتصاب کارگران شرکت تهران جنوب هلدینگ خلیج فارس – فیلم

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

کارگران شرکت تهران جنوب هلدینگ خلیج فارس دست به اعتصاب زدند. طی هشت ماه گذشته اعتراضات کارگران نفت و پتروشیمی و گاز در شهرهای مختلف ایران با وعده کارفرمایان تا حدی فروکش کرده بود. اما مقامات وزارت نفت و کارفرمایان به قول‌ها و وعده‌های خود عمل نکردند. آنها برای جلوگیری از قطع چرخه پول‌سازی و پرکردن جیب خود از درآمد نفت، اقدام به دادن وعده‌های فریبکارانه کردند. اما پس از چندی از انجام وعده‌ها و پرداخت حقوق و مزایای کارگران خودداری نمودند. کارگران این صنایع حساس نیز در مواجه با بی‌پولی و ناراضی از عملی نشدن قول‌های دروغین مدیران، یکی بعد از دیگری به اعتصاب و اعتراض بلند می‌شوند. مسیری که بازگشت‌ناپذیر می‌نماید.
روز پنجشنبه ۷ بهمن‌ماه ۱۴۰۰، اعتصاب کارگران شرکت تهران جنوب هلدینگ خلیج فارس در اعتراض به پرداخت نشدن ۴ حقوق و مزایا برای دومین روز ادامه یافت.
این کارگران که چندین ماه حقوق طلب دارند، در محوطه این کارخانه تجمع کردند. کارگران می‌گویند تا حقوق‌های عقب‌افتاده ما پرداخت نشود به اعتصاب خود ادامه می‌دهیم.
این کارگران که در هلدینگ خلیج فارس مشغول به کار هستند، بارها در معرض اخراج قرار گرفته‌اند. این شرکت که در مناطق مختلف از جمله ماهشهر در حال فعالیت است، بارها دست به اخراج کارگران زده است.
پرداخت نکردن حقوق زمینه‌ای برای شروع اخراج کارگران به حساب می‌آید.
#اعتصاب
خبرها و ویدئوهای بیشتر در لینک: http://www.irankargar.com

اپلیکیشن مویابل سایت

مطالب دیگر

Subscribe
خبر بده در مورد
0 نظر
Inline Feedbacks
نمایش تمامی نظرات