اعلام جزئیات بازی فیفا ۲۱

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...
بازی فیفا 21
عنوان پرطرفدار فیفا ۲۱ در تاریخ ۴ دسامبر با ویژگی های جدیدی برای کنسول های پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس عرضه می شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، شرکت EA به تازگی اولین جزئیات مربوط به نسخه نسل آینده بازي فیفا ۲۱ را با طرفداران خود در میان گذاشته است. طبق اطلاعات منتشر شده این عنوان قرار است در تاریخ ۴ دسامبر به فهرست بازي های کنسول های پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس اضافه شود.

اشخاصی که در حال حاضر نسخه پلی استیشن ۴ و یا ایکس باکس وان بازی فیفا ۲۱ را دارند میتوانند از طریق یک بروزرسانی رایگان داده های خود را به کنسول جدیدشان اضافه کرد و از بازي مذکور در این دستگاه ها برخوردار شوند. شرکت EA مدعی شده که بازی فیفا ۲۱ بر روی کنسول های نسل آینده با کیفیتی فوق العاده اجرا خواهد شد و کاربران شاهد رشد گرافیکی چشم گیری خواهند بود.

این بازي قرار است از سیستم نورپردازی جدیدی با عنوان LiveLight Rendering برخوردار شود که به سازنده امکان تولید فضای فوق طبیعی را می دهد. در کنار بازسازی استادیوم ها و فضاهای دیگر در بازی فیفا ۲۱، سیستم LiveLight Rendering بر روی حالت مو، عضلات و دیگر موارد مربوط به بازیکنان نیز تأثیر می گذارد.

در ادامه شرکت سازنده بازی اظهار داشته دوربین جدیدی با عنوان EA Sports GameCam به بازی اضافه خواهد شد که حس بازي های فوتبال پخش شده در تلویزیون را به کاربر القا می کند. این ویژگی به همراه خوشحالی های پس از گل، نمایش لحظات حساس بازی به نحوی جدید و جشن های پس از پیروزی قرار است تجربه جدیدی را به کاربر ارائه دهد.

بازی فیفا 21

بر اساس اطلاعات منتشر شده، فیفا ۲۱ بر روی کنسول های جدید از ۷۰۰ انیمیشن جدید برای بهبود تجربه کاربران و طبیعی ساختن بازی برخوردار است. گیمرها با استفاده از بروزرسانی های جدید فیفا ۲۱ بر روی کنسول های جدید می توانند کنترل بهتری بر روی توپ داشته باشند و تکنیک های بیشتری را پیاده سازی کنند.

گفتنی است؛ هم اکنون این بازي در فهرست عناوین دارای تخفیف پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان قرار دارد. کاربرانی که این بازی را خریداری نکرده اند و می خواهند در کنسول نسل آینده آنرا تجربه کنند با خرید نسخه کنسول های قبلی میتوانند در هزینه های خود کمی صرفه جویی کنند.

بازی فیفا 21
sarpoosh

با این خبر موافقم با این خبر مخالفم

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments