افزایش تعداد کشته‌های انفجار در شمال تهران+فیلم

اهمیت موضوع:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

ساکنان محدوده تجریش در شمال تهران سه شنبه شب صدای انفجار مهیبی را شنیدند که منجر به آتش سوزی و مرگ تعدادی از هموطنانمان شده است. به گفته شاهدان عینی، این آتش سوزی گسترده بوده است. (فیلم زیر)

افزایش تعداد کشته‌های انفجار در شمال تهران+فیلم گزارش‌ها حاکی از این است که آتش‌سوزی در کلینیک سینا اطهر واقع در خیابان شریعتی تهران صورت گرفته و با توجه به شدت حریق تا این لحظه ۱۹ نفر جان باخته و ۱۴ نفر دیگر مصدوم شده اند.

این انفجار حدود ساعت ۹ شب دهم تیر ماه اتفاق افتاد و ابتدا در گزارش‌های آتش‌نشانی از کشته ‌شدن کسی خبری نبود اما ساعاتی بعد دادستان تهران گفت:با انفجار‌های شدیدی که در این ساختمان صورت گرفت تعدادی کشته شدند.

هنوز علت دقیق حادثه مشخص نشده است، اما برآورد اولیه این است که انفجار کپسول‌های گاز هلیوم عامل این آتش‌سوزی بوده است.

کلینیک پزشکی سینا اطهر به بخش های جراحی زیبایی، رادیولوژی، داروخانه و غیره مجهز بوده و دارای پنج طبقه است.

شاهدان عینی گفتند که این آتش‌سوزی همراه با وقوع چند انفجار بود که به برخی از ساختمان‌های اطراف آسیب زد و از جمله شیشه‌های یک گالری را شکست.

به گفته جانشین فرمانده نیروی انتظامی، کپسول‌های اکسیژن در طبقه زیرزمین این مرکز درمانی قرار داشتتند و پس از انفجار آن‌ها، شعله آتش به طبقات بالا سرایت کرده است.

معاون استاندار تهران هم گفته: ساختمان درمانگاه آسیب جدی دیده است و احتمال مجروح و کشته شدن افراد هم قطعا وجود دارد.

وی اظهار کرد: درباره تعداد مجروحین و کشته‌های این حادثه آمار دقیقی وجود ندارد و عوامل اورژانس و آتش‌نشانی باید مسئولیت اطلاع‌رسانی در این زمینه را بپذیرند.

معاون استاندار تهران با بیان این که تعدادی از حاضران و کادر درمانی پس از انفجار و آتش سوزی به پشت‌بام درمانگاه رفته بودند گفت: اظهارنظر صریح درباره دلیل این حادثه سخت است و باید بررسی دقیق انجام گیرد.

گودرزی درباره دلیل اصلی این حادثه گفت: تا موضوع توسط اورژانس و آتش‌نشانی بررسی کامل نشود، اظهارنظری نمی‌کنیم.

www.youtube.com/watch?v=020ddReFzMk

با استفاده از لینک زیر می توانید ویدیوی مزبور را دانلود کرده و به اشتراک بگذارید. برای دانلود این ویدیو از سایت ایران پرس نیوز خارج میشوید.
DOWNLOAD

نظرات