افسران مبارزه با دوپینگ در بازی پارس جنوبی و شاهین بوشهر

اهمیت موضوع:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...
افسران مبارزه با دوپینگ در بازی پارس جنوبی و شاهین بوشهر

با هماهنگی سازمان لیگ امروز از دو بازی حساس لیگ برتر تست دوپینگ گرفته می شود. یکی از این دو بازی، بازی جم است و بازی دیگر محرمانه است.

روزهای پایانی هفته گذشته شایعه هایی پیرامون دوپینگ دسته جمعی یک تیم لیگ برتری به گوش رسید و همچنین شایعه شد پزشک تیم دیگری نیز در حال تجویز مواد نیروزا به بازیکنان است.

به گزارش طرفداری، همین گزارش ها سازمان لیگ و ستاد مبارزه با دوپینگ را به فکر یک همکاری مشترک انداخت. قرار است امشب در دو بازی افسران مبارزه با دوپینگ به قید قرعه از بازیکنان تست دوپینگ بگیرند. در یکی از دو بازی که هنوز مشخص نشده کدام دیدار امشب است، افسران مبارزه با دوپینگ سرزده به اردوی تیم ها می روند که تا ساعاتی دیگر اخبار تکمیلی آن مخابره خواهد شد اما بازی دیگری که قطعا تحت نظارت افسران مبارزه با دوپینگ برگزار می شود، بازی پارس جم جنوبی و شاهین بوشهر است.

به گزارش خبرنگار طرفداری، اولین ساعت بعدازظهر امروز ماموران مبارزه با دوپینگ با پرواز ساعت 13:50 راهی جم می شوند تا در ورزشگاه محل برگزاری بازی دو تیم پارس جنوبی و شاهین مستقر باشند. شنیدیم بازی های سه هفته پایانی لیگ برتر به خصوص دیدارهایی که نتایج آن در جدول رده بندی تاثیر مستقیم دارد تحت نظارت شدید ستاد مبارزه با دوپینگ و کمیته ضد دوپینگ برگزار خواهد شد. هنوز به طور رسمی مشخص نشده کدام دیدارها تست دوپینگ خواهد داشت اما شنیدیم احتمال دارد حتی ماموران مبارزه با دوپینگ با هماهنگی سازمان لیگ سرزده به تمرین یا اردوی تیم ها بروند.


همچنین بخوانید:

نظرات