افشاگری ناخواسته نماینده مجلس درباره فرار حاجی زاده فرمانده هوافضای سپاه و بازگرداندن او به کشور

افشاگری ناخواسته نماینده مجلس درباره فرار حاجی زاده فرمانده هوافضای سپاه و بازگرداندن او به کشور به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

افشاگری ناخواسته نماینده مجلس درباره فرار حاجی زاده فرمانده هوافضای سپاه و بازگرداندن او به کشور

#زن_زندگی_آزادی #اعتراضات_سراسری #مهسا_امینی #ایران #خامنه_ای #نه_به_جمهوری_اسلامی #mahsaamini #انقلاب #سنندج

طی هفته گذشته اخبار بسیاری مبنی بر فرار مقامان ر ج ا از کشور و تلاش آن ها برای گرفتن پاسپورت کشورهای دیگر برای خود و خانواده هایشان مخابره شده است. اما این بار گاف یک نماینده مجلس و در جلسه علنی کمیسون امنیت ملی، یک رسوایی بزرگ برای امیرعلی حاجی زاده فرمانده هوافضای سپاه به بار آورده است. پس از انتشار گزارش‌هایی درباره تلاش مقام‌های جمهوری اسلامی برای به دست آوردن پاسپورت‌های غربی به منظور فرار از کشور و تحت تعقیب نگرفتن، و پس از آنکه روزنامه اکسپرس، ‌ چاپ لندن، از فرار مقام‌های جمهوری اسلامی و بستگانشان با اختصاص بخشی از فرودگاه بین‌المللی تهران به آنان خبر داد. برخی از مقامات رژیم با شایعه خواندن این موضوع آن را رد کردند. که روزنامه اکسپرس چاپ لندن، همانطور که در تصویر میبینید، سک سند محرمانه را نیز منتشر کرد که از فرمانده سپاه حفاظت هواپیمایی کشور به اکبر حسنی مدیرکل دفتر حراست و امنیت و ناوبری فرودگاه ها نوشته شده است. گفته می شود که این نامه پس از آن نوشته می شود که حاجی زاده پس از هماهنگی با مسولان حفاظت فرودگاه اما به همراه چندین ترن دیگر از مقامات و خانواده اش با پروازی بدون شماره در حال خارج شدن از کشور بوده اند که افرادی از باند طائب در فردودگاه جلوی آن ها را گرفته و او را باز می گردانند. این نشریه نوشته است که به همین دلیل است که با وجود حواشی بسیار در مورد پهپادهای ایرانی طی هفته اخیر، هیچ اظهار نظری از حاجی زاده منتشر نشده است. در نامه ای که گفته شد، آمده است که ….

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها