افشاگری هولناک یک شاهد عینی از دست داشتن حکومت در ماجرای ریزش ساختمان متروپل در آبادان

افشاگری هولناک یک شاهد عینی از دست داشتن حکومت در ماجرای ریزش ساختمان متروپل در آبادان به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

افشاگری هولناک یک شاهد عینی از دست داشتن حکومت در ماجرای ریزش ساختمان متروپل در آبادان

#متروپل #متروپل_آبادان

با استفاده از گاز برشکاری ضعیف کردند تا این ساختمان فرو بریزد. او می گوید چند نفر که نقاب داشتند وقتی که داشتم از این اقدام آن ها فیلم می گرفتم، مرا کتک زدند و گوشی مرا گرفتند.
آو گفته است که تعداد این افراد زیاد بود و با اینکه در آن منطقه همیشه گشت های پلیس حضور

ساختمانی ۱۰ طبقه در آبادان فروریخته و تعدادی کشته و مجروح شده‌اند. به گزارش رسانه‌های ایران ده‌ها آمبولانس و خودروی امداد و یک بالگرد به محل حادثه اعزام شده‌اند و تلاش برای نجات مصدومان از زیر آوار در جریان است.

علت این حادثه اعلام نشده و هنوز ابعاد آن بدرستی روشن نیست.

به گفته شاهدان عینی، فروریختن این مجتمع باعث لرزش و احتمالا صدمه به ساختمان‌های اطراف شده‌ است. مخاطبان بی‌بی‌سی فارسی از "جو امنیتی" در آبادان خبر داده‌اند. آنها می‌گویند در حالیکه شهر را طوفان ریزگرد فرا گرفته، نیروهای امنیتی محل را محاصره و همه راه‌ها را به آن بسته‌اند.

بنابر آخرین گزارش‌ها، "پنج نفر" کشته و "۲۸ نفر" زخمی شده‌اند و "۱۶ مصدوم" از زیر آوار نجات یافته‌اند.

وحید شعبانی مدیرعامل هلال‌احمر خوزستان می‌گوید "حداقل ۸۰ نفر زیر آوار گرفتار هستند."

قدرت‌الله محمدی سرپرست سازمان آتش نشانی شهرداری تهران گفته است "نیروهای امدادی که در ساختمان پلاسکو امدادرسانی کرده بودند، در حال اعزام به آبادان هستند."
© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.