افشاگری یک راننده پیمانی سپاه پاسداران – فیلم

مجله ویدیویی بدون سانسور توفیدز، حاوی آخرین اخبار ایران و جهان، ویدیوهای طنز سیاسی و دینی، ویدیوهای افشاگرانه و سکس اسلامی، دوربین مخفی و مطالب بزرگسالان 18+، سرگرمی و فیلم.

جستجوی توفیدز

مطالب مرتبط

افشاگری یک راننده پیمانی سپاه پاسداران – فیلم

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

یک راننده پیمانی سپاه پاسداران که با کامیون خود برای سپاه پاسدارن کار می‌کند، با منتشر کردن ویدئویی توطئه سپاه را افشا نمود. وی در کلیپ کوتاهی که ضبط کرده است، به افشاگری علیه اقدامات سپاه پاسداران پرداخته است. اقداماتی که سپاه پاسداران برای درهم شکستن اعتصاب رانندگان کامیون بکار می‌گیرد.
متن افشاگری راننده پیمانی سپاه پاسداران درباره توطئه‌های سپاه پاسداران
«من یک راننده پیمانی سپاه هستم. چند وقت پیش، سپاه پاسداران تعدادی از ما رانندگان پیمانی را جمع کرده بود. رانندگانی که در مناطق مختلف ایران اقدام به حمل و نقل کالاهای سپاه می‌کنیم. به ما می‌گفتند که باید ما بعنوان اعتصاب کننده وارد جمع اعتصابیون بشویم. در بین آنها تفرقه بیندازیم و توی دلشان را خالی کنیم.
بین آنها بگوییم اعتصاب بکنیم زن و بچه‌مون چکار کنند؟ این‌ جوری که نمی‌شود. بریم دنبال کار و با این حداقلی که اضافه شده اکتفا کنیم و همین را قبول بکنیم.
در واقع سپاه در صدد این است تعدادی از رانندگانی را که بصورت پیمانی یا قراردادی برای سپاه کار می‌کنند را بعنوان نفوذی وارد جمع رانندگان اعتصابی کند.
#اعتصاب #کامیونداران
خبرها و ویدئوهای بیشتر در لینک: http://www.irankargar.com

اپلیکیشن مویابل سایت

مطالب دیگر

Subscribe
خبر بده در مورد
0 نظر
Inline Feedbacks
نمایش تمامی نظرات