افشای اخاذی ۲۴۰میلیون تومان فقط از تره‌بارفروشان یک میدان دراهواز برای تبلیغات انتخاباتی رئیسی -فیلم

جستجو

افشای اخاذی ۲۴۰میلیون تومان فقط از تره‌بارفروشان یک میدان دراهواز برای تبلیغات انتخاباتی رئیسی -فیلم

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطخوبمهم (1 رای)
Loading...

یکی از بازاریان اهواز در یک تریبون آزاد در چهارراه نادری اهواز با اعلام اینکه برای چی رای بدهیم، زورگیری برای تبلیغات انتخاباتی رئیسی را افشا می‌کند.
کلیپهای زیادی از تریبونهای آزاد نمایشی در شهرهای مختلف بر روی شبکه های اجتماعی گذاشته شده که مردم با برهم زدن بساط گردانندگان آنها، بی‌اعتمادی خود به انتخابات و حکومت ولایت فقیه را بیان می‌کنند.
در این فیلم یک خانم و یک بازاری اهوازی در یک تریبون آزاد در چهارراه نادری شهر اهواز با سخنانشان، بساط این نمایش را بهم می‌ریزند.
یک بازاری اهوازی که در میدان تره بار کار می‌کند گفت که در میدان تره بار کار می‌کنم. از هر حجره دو میلیون تومان برای تبلیغات انتخاباتی رئیسی به زور گرفته‌اند».
او در ادامه گفت: «در این محل ۱۲۰ حجره مشغول به کار است که از کل اینها ۲۴۰ میلیون تومان به زور برای تبلیغات انتخاباتی رئیسی گرفته‌اند. اصلا نباید رای بدهیم. من یک جوانی هستم که به زور خرج خانه خود را در می‌آورم. برای چی رای بدهیم؟ اصلا رای ندهیم».
مسئولان ما پول نفت را می‌دزدند فیلم سخنان شجاعانه یک خانم اهوازی در تریبون آزاد
خانم شجاع اهوازی می‌گوید: «کشورهای دیگر نفت من را می‌برند کشورشان را آباد کنند. اما مسئولان ما پول را می‌دزدند ولی نمی‌دانیم کجا را آباد می‌کنند. تا وقتی اینها هستند ایران از این خرابتر می‌شود.»
انزجار مردم از انتخابات ۱۴۰۰ در پاره کردن پوسترهای تبلیغاتی در سطح شهرها کاملا دیده می‌شود. تا جایی که رئیسی دستور داد بنرهای تبلیغاتی و عکس‌های او را از سطح شهرها جمع نمودند.
#انتخابات_۱۴۰۰ #رئیسی
خبرها و ویدئوهای بیشتر در لینک: http://www.irankargar.com

Subscribe
خبر بده در مورد
guest
0 نظر
Inline Feedbacks
نمایش تمامی نظرات