افشای بدهی نجومی سرخپوشان؛ قرض ۵۰۰ هزار دلاری پرسپولیس از یک بانک!

افشای بدهی نجومی سرخپوشان؛ قرض ۵۰۰ هزار دلاری پرسپولیس از یک بانک! به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

افشای بدهی نجومی سرخپوشان؛ قرض ۵۰۰ هزار دلاری پرسپولیس از یک بانک!

سلام به همراهان همیشگی روزنامه سرخابی؛ امروز سه‌شنبه نهم اسفند ماه، در هفتصد و چهل و نهمین شماره، خبرهای داغ فوتبال ایران طی ۲۴ ساعت گذشته رو با هم مرور می‌کنیم.

افشای بدهی نجومی سرخپوشان
قرض ۵۰۰ هزار دلاری پرسپولیس از یک بانک!

بر اساس ادعای «خبرورزشی»؛ باشگاه پرسپولیس در ماه‌های اخیر بیش از ۵۰۰ هزار دلار از یکی از بانک‌ها به صورت قرض دریافت و حدود ۲۰۰ هزار دلار از این پول را به پریرا بابت پیش‌قرارداد پرداخت کرده است. از طرف دیگر پرسپولیسی‌ها قرض‌هایی را هم به صورت یورویی از این بانک داشته‌اند.

اعلام رأی نمایندگان ایران در جایزه THE BEST

از فوتبال ایران «احسان حاج‌صفی» و «میرشاد ماجدی» در رای‌گیری بخش مردان جایزه «بهترین‌های فیفا» شرکت کردند و هر دو هم به لیونل مسی رأی دادند. مسی، کیلیان امباپه و کریم بنزما سه انتخاب اول احسان حاج‌صفی بودند. همچنین ماجدی هم به مسی، امباپه و اشرف حکیمی رأی داد.

تغییر زمان بازی نساجی و استقلال

به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، مسابقه دو تیم نساجی مازندران – استقلال بنا به اطلاعات دریافتی از مسئولان استان مازندران و به درخواست آنها، به جای ساعت ۱۶، در ساعت ۱۵ امروز ۹ اسفند در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر آغاز می‌شود. همچنین مسابقه دو تیم هوادار تهران – مس رفسنجان هم امروز به جای ساعت ۱۵ در ساعت ۱۴:۳۰ در ورزشگاه شهدای پاس قوامین تهران آغاز خواهد شد.

پیروزی تیم حقوقی استقلال در پرونده محبی

باشگاه استقلال در پرونده شکایت باشگاه سانتاکلارا بابت انتقال قرضی «محمد محبی» به پیروزی رسیده و به این ترتیب آبی‌ها تنها باید تتمه این انتقال قرضی معادل ۱۵۰ هزار دلار را که ۹۰ هزار دلار آن به حساب باشگاه پرتغالی نشسته است، به همراه چیزی حدود ۱۵ تا ۱۰ هزار دلار جریمه بابت تاخیر، پرداخت کنند. همچنین لازم به ذکر است که با توجه به پیروزی استقلال در این پرونده، محبی تا پایان فصل در جمع آبی‌ها می‌ماند.

محبوبیت مهدی طارمی در میان هواداران پرتغالی

سایت «گل پوینت» پرتغال روز گذشته یک نظرسنجی در توئیتر خود برای انتخاب بهترین بازیکن دیدار پورتو با ژیل ویسنته برگزار کرد. امروز این نظرسنجی به پایان رسید و مهدی طارمی با کسب 18 درصد آراء به عنوان دومین بازیکن برتر زمین انتخاب شد. با این آراء طارمی بهترین بازیکن پورتو در این بازی شد.

مارو حتما در اینستاگرام دنبال کنید 📺🔥
Instagram.com/Sorkhabi.TV1
سرخابی یعنی بی نظیر ترین کانال فوتبالی ایران 👀 ؛ هم کل کل، هم پخش زنده ⚽️👇🏻
https://bit.ly/Sorkhabi-
کانال تلگرامی سرخابی 🌏
Telegram.me/Sorkhabiitv

مطالب مرتبط