افشای برگی دیگر از نقشه حیله گرانه سپاه برای فرار از سقوط

افشای برگی دیگر از نقشه حیله گرانه سپاه برای فرار از سقوط به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

افشای برگی دیگر از نقشه حیله گرانه سپاه برای فرار از سقوط

#دهه_شصت #اصلاح_طلبان

این روزها و پس از آنکه علی خامنه ای گفت که خدای 1400 همان خدای دهه 60 است و پس از آنکه مردم ایران را رسماً تهدید کرد که روی به سرکوب گسترده خواهد آورد، هر روز خبرهایی را شاهد هستیم از دستگیری های فله ای و بی ربط و بعظا دستگیری هایی که مربوط به افرادی است که نزد اپوزیسیون همیشه به عنوان سوپاپ اطمینان نظام شناخته شده اند. اما با مخابره شدن چند خبر رفته رفته نقشه کثیف علی خامنه ای و یارانش از این اقدامات نیز رو می شود.

اما نقشه حیله گرانه و مکارانه نظام از این بازی دستگیری و موش و گربه بازی و پس از آن عذرخواهیها و ندامت ها چیست؟ در زمانی که اعتراض ها در اوج خود قرار گرفته است و مردم دیگر ترسی از رژیم فاسد نداردند، با این کار دو هدف برای رژیم میسر می شود! اول اینکه افراد معلوم الحال و استمرار طلبی را مانند تاجزاده به عنوان اپوزیسیون امعرفی می کنند که پس از آزادی آن ها مردم را به انحراف بکشند و دوم ایتکه با پخش این عذرخواهی های نمایشی و چاپلوسی رهبر رژیم به مردم ایران اینگونه القا کنند که علی خامنه ای و رژیم فاسدش طرفدار دارند و حتی خانواده اپوزیسیون هم طرفداران رژیم فاسد هستند. با این ترتیب ر ج ا با یک جنگ زرگری سعی می کند که اعتراضات را کنترل کرده و حد ممکن سرکوب کند.
لارم به ذکر است که اتفاقات مشابهی که اخیر دیده می شود و هراس و نگرانی روز افزون ر ج ا در این روزها به دو دلیل رخ داده است ، اول موج سهمگین نارضایتی مردم ایران و دوم اقبال بیش از پیش مردم به شاهزاده رضا پهلوب

همه این نشانه ها تنها خبر از یک واقعیت مهم می دهند و آن آغازی بر فاز پایانی ر ج ا است، فرآیندی که معلوم نیست 1 ماه دیگر به طورل بیانجامد و یا یک سال یا بیشتر، اما وقوع آ« اجت

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط