اقدام بی سابقه تروریست‌های سپاهی در داخل خاک آمریکا

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

شبکۀ تلویزیون آمریکایی “ان بی سی، ماه گذشته خودروی یکی از مقامات وزارت دفاع آمریکا هدف رفتار خصمانۀ یک رانندۀ ایرانی قرار گرفته است. به گزارش سرویس اطلاعاتی آمریکا، رژیم ایران قصد انجام عملیات علیه نظامیان بلندپایه آمریکایی را داشته است

فاکس نیوز نیز گزارش داد: یک مقام وزارت دفاع آمریکا چندین مایل توسط خودرویی که دارای شماره پلاک ویرجینیا بوده تعقیب شده است. مقام‌های ارشد آمریکا افشا کردند تهدیدهای امنیتی علیه مقامات ارشد پنتاگون نه فقط زمانی که به خارج آمریکا سفر می‌کردند بلکه زمانی که در خاک آمریکا بودند صورت گرفته است.

به نقل از منابع آگاه در دولت آمریکا ماه گذشته مقامات امنیتی این کشور نسبت به اقدام خصمانۀ رژیم تهران علیه نظامیان بلندپایۀ آمریکا هشدار دادند. به همین دلیل بود که رئیس جمهور آمریکا هشدار داد پاسخ این کشور به هر گونه اقدام خصمانۀ رژیم ایران علیه شهروندان آمریکایی هزار بار شدیدتر خواهد بود و او دستورات لازم را از قبل در این خصوص صادر کرده است.

مقام‌های امنیتی معتقدند این تهدیدات انجام شده می‌تواند مرتبط با کشتن قاسم سلیمانی توسط نیروهای آمریکایی باشد. اسامی مقام‌های پنتاگون منتشر نشده است اما اعتقاد بر این است که شامل مقام‌های شرکت‌کننده در عملیاتی باشد که ناظر بر کشتن قاسم سلیمانی بوده است.

یک منبع آشنا به این تهدیدات به فاکس نیوز گفت نگرانی آمریکا از آسیب رساندن رژیم ایران به مقامات آمریکایی شامل مقامات غیرنظامی نیز می‌شود.

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments