انفجار شدید بندر بیروت را لرزاند؛ دهها زخمی+فیلم

اهمیت موضوع:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

انفجار بزرگی عصر امروز پایتخت لبنان را لرزاند (فیلم زیر). این انفجار در نزدیکی بندر بیروت روی داد. منشاء این انفجار هنوز روشن نیست. خبرگزاری فرانسه به نقل از شاهدان از دهها مجروح خبر داده است.

شدت انفجار باعث شکسته شدن پنجره بسیاری از ساختمان‌های این منطقه شده و خسارات فراوانی را به ساختمان‌ها وارد کرده است.

رسانه‌های محلی به نقل از وزیر بهداشت لبنان گزارش کردند دهها نفر در جریان این انفجار زخمی‌ شده اند.

در حالی که رسانه های محلی از انفجار در بندر بیروت خبر داده اند، شبکه الجزیره گزارش داد که این انفجار در نزدیکی منزل سعد الحریری، نخست‌وزیر سابق لبنان روی داده است.

با این حال شبکه المیادین به نقل از منابع امنیتی گزارش کرد براساس بررسی‌های اولیه، احتمال تروریستی بودن این انفجار عظیم، کم است.

برخی منابع گزارش دادند که اطلاعات اولیه نشان می دهد که انفجار ناشی از آتش گرفتن یک انبار وسایل ترقه بازی (مواد آتش بازی) بوده است.

خبرنگار شبکه المنار از محل انفجار گزارش داد: انفجار بسیار شدید بوده است. شیشه های ساختمان های اطراف شکسته و حتی برخی دیوارهای اطراف محل انفجار تخریب شده اند. افراد حاضر در این مکان می گویند هنوز افراد زیادی در کانتینرها و ساختمانهای نزدیک به محل انفجار وجود دارند که نیروهای امدادی نتوانسته اند به آنها برسند. تصاویر به خوبی میزان خسارت ها را نشان می دهد و کسانی که این منطقه را می شناسند می دانند که از محل انفجار چیزی باقی نمانده است.

[embedded content]

www.youtube.com/watch?v=TcztYHZ7ipE

با استفاده از لینک زیر می توانید ویدیوی مزبور را دانلود کرده و به اشتراک بگذارید. برای دانلود این ویدیو از سایت ایران پرس نیوز خارج میشوید.

DOWNLOAD

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments