انهدام باند سارقان منزل پس از سرقت تفنگ 200 میلیونی

جستجو

انهدام باند سارقان منزل پس از سرقت تفنگ 200 میلیونی

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ در مورخ چهارم مهرماه 1397 پرونده‌ای با موضوع سرقت از منزل، از کلانتری 134 شهرک قدس به پایگاه دوم پلیس آگاهی واصل شد که شاکی در اظهاراتش عنوان کرده بود: سارقان پس از تخریب در منزل یک قبضه تفنگ شکاری عتیقه به ارزش تقریبی 200 میلیون تومان را سرقت کردند.

با آغاز رسیدگی به پرونده، کارآگاهان تیم مبارزه با سرقت منزل پایگاه دوم پلیس آگاهی در تحقیقت میدانی و در بررسی تصاویر به دست آمده از دوربینهای مدار بسته محدوده محل سرقت موفق به شناسایی خودروی سارقان شدند.

با شناسایی خودرو مورد استفاده شده در سرقت، نهایتاً یکی از مجرمان سابقه‌دار در زمینه سرقت منزل به نام محمود شناسایی شد.

طی تحقیقات پلیسی، مخفیگاه وی و همدستانش به نامهای فرهاد و نصیر در شهرستان کرج شناسایی و پس از چندین روز مراقبت نامحسوس پلیسی، در پانزدهم آبان ماه دستگیر و برای انجام تحقیقات تکمیلی به پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند.

در همان مراحل اولیه تحقیقات، متهمان صراحتاً به سرقت از منزل شاکی و همچنین بیش از  15 فقره سرقت دیگر اعتراف کردند که تاکنون 10 فقره از پرونده‌های سرقت منزل در مناطق شهرک غرب، جنت‌آباد و مرزداران شناسایی شده است.

سرهنگ کارآگاه محسن گودرزی؛ رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: در ادامه رسیدگی به پرونده و با شناسایی محل نگهداری اموال مسروقه، کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی علاوه بر کشف مقادیر متنابهی اموال مسروقه موفق به کشف تفنگ شکاری عتیقه متعلق به شاکی پرونده شدند که برابر روال قانونی تحویل شاکی شد.

وی تصریح کرد: در حال حاضر تحقیقات از اعضای این گروه از سارقان حرفه‌ای در دستور کار کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

انتهای پیام/

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments