اولین فاز از عملیات روسی در تهران کلید خورد

اولین فاز از عملیات روسی در تهران کلید خورد به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

اولین فاز از عملیات روسی در تهران کلید خورد

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

یکی از افراد دستگیر شده ستون نویس روزنامه جمهوری اسلامی نوشت که در این روزنامه نوشته بود که بازگشت به امپراطوری روس، نشان دادن اقتدار به اجزاء سابق شوروی، در دست گرفتن نبض اقتصاد منطقه، در اختیار گرفتن شاغول سیاست خاورمیانه و احیاء مرکزیت اردوگاه شرق برای روسیه، ازجمله اهداف ولادیمیر پوتین هستند.و در ادامه نوشته بود که این روحیه، اختصاص به پوتین ندارد و از ویژگی‌های روس‌ها از دوران تزاری تا شوروی و تا امروز است.

آرزوهای رمانتیک پوتین ، در اواخر ۱۹۷۰ او را جذب بخش ضد جاسوسی کا‌گ‌ب (KGB) کرد. با این حال، دیری نپایید که با فروپاشی طولانی و ترسناک اتحاد جماهیر شوروی مواجه شد. وی که به آلمان شرقی اعزام شده بود، با درماندگی شاهد سقوط رژیم‌های کمونیستی در شرق اروپا بود و جنبش‌های ملی‌گرایانه در داخل، میخائیل گورباچف را تحت فشار قرار داده بودند تا کشور را باز کند. یک شب، کمی پس از فروپاشی دیوار برلین در سال ۱۹۸۹، پوتین از مقر کا‌گ‌ب بیرون آمد تا با یک گروه خشمگین روبرو شود، وی سپس از یک واحد شوروی در نزدیکی محل درخواست کمک کرد و جوابی شنید که سال‌ها او را آزار می‌داد: نمی‌توانیم بدون دستور مسکو کاری انجام دهیم و مسکو سکوت کرده است. وی می‌گوید “من این احساس را داشتم که کشورم دیگر وجود ندارد”.
این روزنامه می نویسد که پوتین متوجه شد که روسیه تهاجمی و ترسناک راهی موثر برای وادار کردن جهان به جدی گرفتن او است.
حال باید دید ماجرای اوکراین و پوتین به کجا ختم می شود

مطالب مرتبط