اگر رفتین رای دادین یعنی از هر بلایی درن سرتون میارن راضی هستین؛ فیلم سخنان یک جوان در تریبون آزاد

مجله ویدیویی بدون سانسور توفیدز، حاوی آخرین اخبار ایران و جهان، ویدیوهای طنز سیاسی و دینی، ویدیوهای افشاگرانه و سکس اسلامی، دوربین مخفی و مطالب بزرگسالان 18+، سرگرمی و فیلم.

جستجوی توفیدز

مطالب مرتبط

اگر رفتین رای دادین یعنی از هر بلایی درن سرتون میارن راضی هستین؛ فیلم سخنان یک جوان در تریبون آزاد

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 رای)
Loading...

این جوان در یک تریبون آزاد با استفاده از موقعیت پیش آمده حرف‌های خود در مخالفت با شرکت در انتخابات را بیان می‌کند.
وی در جواب گرداننده تریبون آزاد که گفت شما مخالف هستید یا موافق جواب می‌دهد: «صد درصد مخالفم».
این جوان سپس ادامه می‌دهد: «در این مملکت مردم زمانی ارزش پیدا می‌کنند که کاری از آنها خواسته باشند. مردم زمانی ارزش پیدا می‌کنند که وقتی بخواهند انتخابات برگزار کنند و یا بخواهند راهپیمایی راه بیاندازند».
او در ادامه به برخورد با مردم در حین اعتراض می‌گوید: «مردم وقتی کوچکترین ذره‌ای اعتراض کنند به گرانی بنزین و یا به چیز دیگری به آنها اراذل و اوباش می‌گویند. ولی موقع انتخابات می‌شوند مردم.»
زن در این مملکت وقتی کسی حق پوشش خودش را حتی حق اینکه به خانه پدرش بدون اجازه شوهرش برود را ندارد. حتی بدون اجازه شوهرش اجازه ندارد روزه بگیرد. آمده‌اند به زنان می‌گویند بدون اجازه شوهرت می‌توانی بروی رای بدهی. یعنی چه؟ یعنی فقط حضور مردم است. یعنی می‌خواهند توی دنیا بگویند که ملت ما هر کاری سرشان می‌توانی بیاوری. اگر توی آبان آنها را کشتیم، اگر مردم اعتراض کنند می‌شوند اراذل و اوباش… و اگر خون از پیشانیشان آمد باز ما را خواستند و آمدند.
ما نمی‌آییم!… شما از زمانی که انتخابات راه انداخته‌اید در تلویزیون ۱۰، ۱۵ روز، هیچ اسمی از کرونا نمی‌آورید. تا قبل از این می‌گفتید که بسیاری از شهرها قرمز است. ۲۴ ساعته به مردم می‌گفتید که مردم در خانه بمانید کرونا شما را می‌کشد.
اما اکنون همه مردم را برای انتخابات جمع می‌کنید پای صندوق‌ها…..
ملتی که بخاطر……این انتخابات را قبول ندارند و هیچ‌کس برای رای دادن نمی‌روند.
این جوان به کشته‌شدگان آبان ۹۸ اشاره می‌کند و می‌گوید: «توی آبان ملت بخاطر گرانی بنزین ریختند توی خیابان، چون می‌دانستند که وضعیت اقتصادی از این بدتر خواهد شد. چکارشان کردید؟ صبح بلند شدیم دیدیم بنزین لیتری ۳هزار تومان شده است. شب آمدیم دیدیم که هر کس اعتراض کرد تیر به سرش زدند. همه در لحظه اراذل و اوباش شدند. موقع انتخابات که شد گفتند اینها شهید هستند».
او به گورخوابی، تونل خوابی……ملت بیچاره هنوز توی چادر زندگی می‌کنند. بعد رفتند سوریه را بسازند. مگر مردم ایران آدم نیستند؟ مگر مردم ایران دل ندارند؟ ….شما دارید توپ و تانک به یمن می‌فرستید».
وی به ۲ سال ریاست رئیسی در قوه قضائیه اشاره می‌کند و می‌گوید: «ببینید کدام بدبختی را که بی‌گناه در زندان افتاده است آزاد کرده است. هر کس که کوچکترین حرف سیاسی زده است الان در زندان است».
او آخرین جمله خود خطاب به مردم اینگونه بیان می‌کند: «مردمی که به کشتار، به دزدی‌ها، به وطن‌فروشی‌ها. ۲۵ سال جنوب را به چین فروخته‌اند. دریای خزر را به روسیه داده‌اند. چابهار را به هند داده‌اند. اگر به کشتار مردم در آبان باور دارید….بنشینید در خانه و برای رای دادن نروید».
خبرها و ویدئوهای بیشتر در لینک: http://www.irankargar.com

اپلیکیشن مویابل سایت

مطالب دیگر

Subscribe
خبر بده در مورد
0 نظر
Inline Feedbacks
نمایش تمامی نظرات