ایران از این پس برای گردشگران خارجی «ویزای الکترونیک بدون برچسب» صادر می‌کند

جستجو

ایران از این پس برای گردشگران خارجی «ویزای الکترونیک بدون برچسب» صادر می‌کند

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

۰۲ آذر ۱۳۹۷

ایران از این پس برای گردشگران خارجی «ویزای الکترونیک بدون برچسب» صادر می‌کند

علی‌اصغر مونسان، معاون رئیس‌جمهوری ایران و رئیس سازمان میراث ‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در صفحه توئیتر خود از اجرایی شدن طرح روادید الکترونیک بدون برچسب خبر داد. او نوشت با بررسی‌های کارشناسان سازمان میراث و با کمک وزارت خارجه از پنج‌شنبه اول آذرماه ۱۳۹۷ برای گردشگران و تجار خارجی که قصد سفر به ایران را دارند «ویزای الکترونیک بدون برچسب» صادر می‌شود تا مردم همه کشورها بتوانند بدون دغدغه به ایران سفر کنند. مونسان هدف از اجرای این طرح را تسهیل در رفت‌وآمد و نیز تسریع در انجام امور اداری عنوان کرد و ابراز امیدواری کرد این اقدام در افزایش گردشگران ورودی به کشور تأثیر به‌سزایی داشته باشد. طرح اجرای روادید الکترونیکی بدون برچسب ایران برای گردشگران خارجی زمانی مطرح شد که دولت ترامپ، صدور ویزای آمریکا را برای کسانی که قبلاً به کشورهای خاصی از جمله ایران سفر کرده باشند، با محدودیت‌هایی مواجه کرد.

Share
Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments

درباره 2Feeds

تو فیدز, سایت مرجع رایگان برای دریافت آخرین اخبار ایران و جهان از خبرگزاری های خارجی همچون آوا نیوز، نیک نیوز، صدای آمریکا، دویچوله فارسی، صدای فرانسه، یورو نیوز فارسی، بی بی سی فارسی، رادیو فردا و ... است. شما در این ساین می توانید جدیدترین خبرها و تفاسیر سیاسی، اجتماعی روز را پیگیری کنید.
همچنین وبسایت 2Feeds، انعکاس دهنده و مرجع تماشای ویدیوهای کانالهای یوتیوب فارسی زبان است.
بخش یادنامه(هاتی پاتی) هم به عنوان وبلاگ سایت محسوب می شود که در آن به اخبار، ویدیوها و مطالب افشاگرانه دینی، اسلامی و سیاسی پرداخته می شود. توجه داشته باشید که بخشهایی از سایت همانند بخش بزرگسالان، سکس اسلامی و سکس قرآنی و یا افشاگریهای دینی و مذهبی ممکن است جاوی مطالبی باشد که دسترسی به آنان به اشخاص زیر 18 سال توصیه نمی گردد.
در بخش هاتی پاتی (یادنامه) سایت، هیچ چیز (اعتقادات، دین، مذهب، امامان، قرآن و...) مقدس شمرده نمی شود و مطالب بدون سانسور کلامی و تصویری بیان می گردند. در صورتیکه با این مسئله مشکل دارید، لطفا از دسترسی به این بخش از سایت حذر کنید.


Disclaimer:
2Feeds just provides links to other sites and doesn't host any file by itself.
All the material found on this website are hosted on third-party servers, which are freely available for all Internet users. Hence, logically any legal issues regarding them should be taken up with the actual file hosts, as we're not affiliated with them.
Created By IFP
DMCA | Privacy Policy | Cache | Sitemap