بازداشت یکی از قدیمی‌ترین سارقان کیف‌قاپ و موبایل‌قاپ تهران

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سرهنگ جلیل موقوفه‌ای با اعلام خبر بازداشت موبایل‌قاپ 50 ساله، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: با توجه به وقوع چندین فقره موبایل‌قاپی در محدوده کلانتری 13 آبان، تیم عملیات این کلانتری نسبت به جمع‌آوری سرنخ و تصاویر دوربینهای مداربسته برای شناسایی و بازداشت متهم اقدام کرد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ افزود:در بررسی بیشتر مشخص شد این موبایل‌قاپی‌ها توسط یکی از قدیمی‌ترین سارقان کیف‌قاپ و موبایل‌قاپ تهران در حال انجام است.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: با توجه به بازداشت این سارق و سپری کردن مدت زمان حبس، مأموران احتمال دادند که وی از زندان آزاد شده و مجدداً به سرقت روی آورده است که پس از اخذ دستور از مقام محترم قضائی، ضمن مراجعه به منزل این سارق، وی را بازداشت کردند.

وی با اشاره به کشف حدود 27 تلفن‌همراه و تبلت مسروقه از منزل این متهم گفت: متهم اقرار کرد که این اموال مسروقه را در چند روز اخیر درمناطقی همچون نیاوران، دربند تا 13 آبان  سرقت کرده و به بیش از 30 فقره موبایل‌قاپی اعتراف کرد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اشاره به تشکیل پرونده جدید برای این متهم و تحویل وی به پایگاه آگاهی، تصریح کرد: این متهم متولد سال 1349 است و از قدیمی‌ترین سارقان کیف‌قاپ و موبایل‌قاپ تهران محسوب می‌شود اکنون نیز به دلیل سن بالا، بیشتر در ترک موتورسیکلت نشسته و با اغفال افراد جوان و آموزش موبایل‌قاپی به آنها، اقدامات مجرمانه خود را انجام می‌دهد؛ البته خود نیز در برخی موارد به تنهایی اقدام به سرقت می‌کرده است.

انتهای پیام/

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments