بررسی عملکرد 9 ساله کی روش در تیم ملی: فرشته نجات ایران یا فاجعه ملی؟

بررسی عملکرد 9 ساله کی روش در تیم ملی: فرشته نجات ایران یا فاجعه ملی؟ به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

بررسی عملکرد 9 ساله کی روش در تیم ملی: فرشته نجات ایران یا فاجعه ملی؟

کیروش و آماری قابل تامل او در تیم ملی ایران؛ آیا کیروش همان کسی بود که تیم ملی بعد از اسکوچیچ نیاز داشت؟

تیم ملی فوتبال ایران در سومین دیدار خود در جام جهانی مقابل آمریکا شکست خورد تا از دور مسابقات
حذف شود. ایران با تساوی مقابل آمریکا می توانست به دور بعدی صعود کند اما پولیشیچ با گلی که در دقیقه ۳۸ به ثمر رساند یانکی ها را به دور بعدی رساند.

این حذف در حالی پیش آمد که پیش از جام جهانی رئیس فدراسیون در اقدامی عجیب دراگان اسکوچیچ را سمتش برکنار و کارلوس کی روش را جایگزینش کرد. کی روش در حالی جانشین اسکوچیچ شد که مرد کروات تیم ملی را به جام جهانی رساند. ایران در حالی هدایتش به اسکوچیچ رسید که در آستانه حذف از مرحله مقدماتی جام جهانی بود اما دراگان موفق شد از جهنم منامه برای ایران بهشت بسازد. او حتی سریع ترین صعود تاریخ ایران به جام جهانی را خلق کرد اما پس از انتخابات فدراسیون فوتبال و تغییر مدیریت، نیمکت تیم ملی به کی روش رسید تا با او به جام جهانی برویم.

کی روش مثل دو دفعه قبل با ایران راهی به جایی نبرد و در مرحله گروهی حذف شد.

اصغر شرفی درباره شکست ایران مقابل آمریکا در هفته سوم مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۲۲ گفت:ما با یک مساوی می توانستیم صعود کنیم؛ اما همین موضوع عامل شکست ما شد و کار ما را خراب کرد. هر انسانی ظرفیتی دارد شاید اگر ما برای صعود برد می‌خواستیم، بهتر در میدان حاضر می‌شدیم. واقعیت اینجاست که در نیمه اول باید ۳ یا ۴ گل دریافت می‌کردیم. حتی جواد خیابانی که علاقه زیادی به تیم ملی دارد، برد را حق آمریکا دانست.

شرفی با انتقاد از رفتار کارلوس کی‌روش گفت: کی‌روش در منچستریونایتد کار کرده و قطعاً فوتبال را می‌فهمد؛ اما طوری با ما برخورد می‌کند که انگار ارزشی برای ما قایل نیست. دور دور کی‌روش است و هر طور که دلش بخواهد ترکیب می‌چیند و کسی نمی‌تواند به او چیزی بگوید. اگر مربی ایرانی اینطور نتیجه می‌گرفت چه برخوردی با او می‌کردند؟ کی‌روش فکر می‌کند اهالی فوتبال ایران از پشت کوه آمدند. این چه برخوردی است که او با ایرانی‌ها انجام می‌دهد؟ این ممکلت ما است امثال او می‌روند و اینجا برای ما هست. تیم ملی ملک شخصی کی‌روش نیست که هر کاری دوست دارد انجام بدهد. متاسفانه آدم‌های کوچک پیرامون تیم ملی نمی‌توانند با کی‌روش صحبتی انجام بدهند.

پیشکسوت فوتبال ایران با انتقاد از بعضی بازیکنان تیم ملی گفت: بعضی بازیکنان پیر تیم ملی لابی کردند تا کی‌روش دوباره سرمربی تیم ملی شود و جایگاه آنها حفظ شود و مجبور باشند از آنها استفاده کنند. جام جهانی رفتن به این آسانی نیست و مربیان عاشق این هستند که در جام جهانی حاضر باشند. ما ایرانی‌ها آدم‌های بی‌معرفتی نیستیم، اسکوچیچ گناه داشت که اینطور کنار گذاشته شد. با این تعداد برد خیلی راحت قبل جام جهانی او را کنار گذاشتند.

#کارلوس_کیروش
#جام_جهانی
#فوتبال
#تیم_ملی
#کیروش
#جام_2022

مارو حتما در اینستاگرام دنبال کنید 📺🔥
Instagram.com/Sorkhabi.TV1
سرخابی یعنی بی نظیر ترین کانال فوتبالی ایران 👀 ؛ هم کل کل، هم پخش زنده ⚽️👇🏻
https://bit.ly/Sorkhabi-
کانال تلگرامی سرخابی 🌏
Telegram.me/Sorkhabiitv

مطالب مرتبط