بوی قهرمانی بلند شد؛ تداوم صدرنشینی پرسپولیس با پیکان

بوی قهرمانی بلند شد؛ تداوم صدرنشینی پرسپولیس با پیکان به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

بوی قهرمانی بلند شد؛ تداوم صدرنشینی پرسپولیس با پیکان

سلام به همراهان همیشگی روزنامه سرخابی؛ امروز شنبه شانزدهم اردیبهشت ماه، در هشتصد و چهاردهمین شماره، خبرهای داغ فوتبال ایران طی ۲۴ ساعت گذشته رو با هم مرور می‌کنیم.

بوی قهرمانی بلند شد
تداوم صدرنشینی پرسپولیس با پیکان

سرانجام بازی پیکان و پرسپولیس که در روزهای گذشته به علت محل میزبانی خودروسازان حواشی بسیاری را به همراه داشت در ورزشگاه آزادی برگزار شد. این بازی یکی از حساس‌ترین بازی‌های هفته بیست و هشتم بود که در این بازی پرسپولیس موفق شد با برد اقتصادی مقابل پیکان راه خود را به سوی قهرمانی هموارتر بردارند.

پنالتی واضح پرسپولیس گرفته نشد

حسین عسگری درخصوص داوری دیدار پرسپولیس – پیکان گفت: در دقیقه 67 مسابقه تعادل سعید صادقی در محوطه جریمه پیکان بهم خورد و این بازیکن نقش بر زمین شد. بازیکن پیکان کاملا واضح پای راست سعید صادقی را زد. داور باید در این صحنه پنالتی می‌گرفت. نمی‌دانم چطور موعود بنیادی‌فر این صحنه را پنالتی تشخیص نداد.

رونمایی از سهمیه بندی جدید فوتبال آسیا

سایت «فوتی رنکینگ» سهمیه کشورهای مختلف آسیا در فرمت جدید فوتبال باشگاهی را اعلام کرد. سهمیه ایران در این رده‌بندی بنا به عملکرد باشگاه‌ها در ۸ سال گذشته به ۱+۲ سقوط کرد. این درحالی‌ست که پیش از این سهمیه ایران ۱+۳ بود و تمام نمایندگان کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا یعنی سطح اول شرکت می‌کردند.

لوکادیا هنوز در فکر پرسپولیس

یورگن لوکادیا که با حواشی بسیار زیادی از پرسپولیس جدا شد؛ در طول فصل از یک چهره محبوب به چهره منفور نزد هواداران پرسپولیس تبدیل شد. این ستاره ساعاتی پیش از دیدار پرسپولیس با پیکان، با انتشار پستی با عکس پوسترهایی از زمان حضورش در پرسپولیس حمایت خود را از سرخ‌پوشان اعلام کرد.

پیشنهاد ۱۶۰میلیاردی الاهلی برای ستاره محبوب پرسپولیسی‌ها

«احمد نوراللهی» با پیشنهاد بسیار خوبی برای تمدید قرارداد با شباب الاهلی مواجه شده و به همین دلیل احتمال بازگشت او به پرسپولیس، بسیار پایین به نظر می‌رسد. آنطور که شنیده می‌شود مدیران الاهلی برای تمدید قرارداد ۲ ساله، به ستاره محبوب و سابق پرسشپولیس رقمی حدود ۳ میلیون دلار پیشنهاد دادند که با قیمت فعلی دلار در ایران چیزی حدود ۱۶۰ میلیارد تومان خواهد شد.

مارو حتما در اینستاگرام دنبال کنید 📺🔥
Instagram.com/Sorkhabi.TV1
سرخابی یعنی بی نظیر ترین کانال فوتبالی ایران 👀 ؛ هم کل کل، هم پخش زنده ⚽️👇🏻
https://bit.ly/Sorkhabi-
کانال تلگرامی سرخابی 🌏
Telegram.me/Sorkhabiitv

مطالب مرتبط