بیرون انداختن مدیر عامل و دیگر منتصبین او در گروه ملی فولاد اهواز توسط کارگران گروه ملی – فیلم

جستجو

بیرون انداختن مدیر عامل و دیگر منتصبین او در گروه ملی فولاد اهواز توسط کارگران گروه ملی – فیلم

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

روز دوشنبه ۶ بهمن ماه ۱۳۹۹ کارگران و کارکنان گروه ملی فولاد اهواز، در یک اقدام اعتراضی، مدیر عامل و دیگر منتصبین او در گروه ملی را از این مجموعه بیرون انداختند.
گزارش زیر توسط یکی از پرسنل گروه ملی ارسال شده است:
«دور فلکی یکسره بر مَنهَج عدل است
خوش باش که ظالم نبَرد بار به منزل
شرح حال: دوشنبه ششم بهمن، ۲۱ نفر از ورزشکاران بوکس، با هماهنگی مدیریت، به اسم نیروی استخدامی حراست، وارد مهمانسرای شرکت میشوند. پس از مدتی حدود چهار و نیم بعدازظهر، تعدادی از پرسنل، سراغ آنها رفته و درباره نحوه استخدام این افراد و وظایف آنها سوالاتی می‌پرسند. این افراد که ادعا میکردند از طریق آگهی موسسات کاریابی برای کار در شرکت آمده اند، در عین حال نمیدانستند آدرس یا حتی نام و تلفن موسسه چیست!
از طرفی دیگر، نادر جعفر یوسفی که گویا به دنبال مدارج عالی رانت خواری در ورزش نیز میگردد، قصد داشته در اقدامی کور و به بهانه تشکیل تیم بوکس در گروه ملی، این ورزشکاران عظیم الجثه را که به عنوان مزدور خود برگزیده، برای سرکوب کارگران به حراست بفرستد.
با در نظر گرفتن این مسائل، پرسنل معترض با خرد جمعی تصمیم میگیرند و تمام این افراد معلوم‌الحال را از کارخانه بیرون می کنند. بلافاصله سر و کله عامل خودفروخته ای به اسم پویامنش (رئیس حفاظت فیزیکی) با نیروهای حراست پیدا میشود. آنها به قصد برخورد با پرسنل می آیند اما کما فی السابق با استقامت فولادین کارگران مواجه میشوند طوریکه «پویامنش»، این نیروی متعفن، نیز از شرکت بیرون انداخته میشود!
#فولاد_اهواز #اعتراضات_کارگری
خبرها و ویدئوهای بیشتر در لینک: http://www.irankargar.com

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments