تجمع اعتراضی رانندگان خریدار کامیونهای وارداتی در برابر دفتر رئیسی – ویدئو

مجله ویدیویی بدون سانسور توفیدز، حاوی آخرین اخبار ایران و جهان، ویدیوهای طنز سیاسی و دینی، ویدیوهای افشاگرانه و سکس اسلامی، دوربین مخفی و مطالب بزرگسالان 18+، سرگرمی و فیلم.

جستجوی توفیدز

مطالب مرتبط

تجمع اعتراضی رانندگان خریدار کامیونهای وارداتی در برابر دفتر رئیسی – ویدئو

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

رانندگان خریدار کامیونهای وارداتی دست به اعتراض زدند. این رانندگان در ازای پرداخت هزینه‌های سنگین گمرکی و اسقاط کامیون‌هایشان ضرر و زیان کلانی را متحمل می‌شوند. رانندگان می‌گویند، کامیون‌های وارداتی بعد از دو سال از گمرک ترخیص می‌شود. در طی این مدت هزینه قیمت اسقاطی که رانندگان برای پلاک شدن آنها به راهداری پرداخت کرده‌اند، از ۲۵۰ میلیون تومان به یک میلیارد تومان افزایش یافته است. به گفته آنها واسطه‌ها و دلال‌های وابسته به وزارت راه و شهرسازی و گمرک جیب رانندگان را با این اعمال غیرقانونی خالی می‌کنند.
روز دوشنبه ۴ بهمن‌ماه ۱۴۰۰، رانندگان خریدار کامیونهای وارداتی در اعتراض به افزایش غیرقانونی هزینه گمرک و اسقاط کامیون‌های خریداری شده دست به تجمع زدند.
رانندگان معترض با تجمع در برابر دفتر ابراهیم رئیسی در خیابان پاستور با سردادن شعارهایی خواستار رسیدگی به این اعمال خودسرانه شدند.
رانندگان خریدار کامیونهای وارداتی می‌گویند : «دوسال پیش به ما گفتند کل هزینه گمرک اسقاط کلا میشه، پانصدمیلیون، الان ششصد میلیون گمرگ گرفته، رانندگان را ول کرده به امان خدا ، باید یک میلیارد هم بابت اسقاطی بدیم.»
یعنی در مجموع به‌جای ۵۰۰ میلیون تومان، بابت هزینه گمرک و اسقاطی کامیون‌هایی که خریداری کرده‌ایم یک میلیارد و۶۰۰ میلیون تومان باید بدهیم. این ۱.۱ میلیارد بیشتر از قرارداد تعیین شده است.
به گفته رانندگان معترض، این کامیون‌ها بعد از ۲ سال با فاصله از گمرک ترخیص می‌شد. اما در مدت ۲ سال، هزینه اسقاطی که ما جهت پلاک‌گذاری خودروهای وارداتی باید به راهداری بپردازیم. از ۲۵۰ میلیون تومان به یک میلیارد تومان افزایش داده‌اند. این پول زور توسط واسطه‌ها و دلالان وابسته به مقامات گمرک و وزارت راه و شهرسازی از ما گرفته می‌شود.
آنها در اعتراض به این کلاهبرداری آشکار می‌گویند چرا بر خلاف قرارداد اولیه ما باید چهار برابر میزان اولیه پول بپردازیم.
خبرها و ویدئوهای بیشتر در لینک: http://www.irankargar.com

اپلیکیشن مویابل سایت

مطالب دیگر

Subscribe
خبر بده در مورد
0 نظر
Inline Feedbacks
نمایش تمامی نظرات