تجمع اعتراضی فرهنگیان تبادکان مشهد

جستجو

تجمع اعتراضی فرهنگیان تبادکان مشهد

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

خبرگزاری هرانا – روز پنجشنبه ۲۴ مهرماه، بیش از ۱۵ نفر از فرهنگیان تبادکان از توابع شهرستان مشهد، در خصوص مشکل مالکیت اراضی منطقه حصارسرخ، در ساختمان فرمانداری این شهرستان دست به تجمع اعتراضی زدند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از فارس، روز پنجشنبه ۲۴ مهرماه ۹۹، جمعی از فرهنگیان تبادکان از توابع شهرستان مشهد واقع در استان خراسان رضوی، در خصوص مشکل مالکیت اراضی منطقه حصارسرخ، در ساختمان فرمانداری این شهرستان تجمع کردند.

حسن حسینی فرماندار طرقبه شاندیز با اشاره به حضور بیش از ۱۵ نفر از فرهنگیان تبادکان در محل فرمانداری این شهرستان، بیان کرد: “تعاونی مسکن فرهنگیان منطقه تبادکان در چند سال پیش اراضی را در منطقه حصار سرخ خریداری کرده‌اند و به مرور زمان شخصی مدعی شده که بخشی از این املاک متعلق به او است”.

حسینی تصریح کرد: “این قضیه در مراجع قضایی نیز مطرح شده است و دادگاه در مرحله اول رای را به نفع فرهنگیان صادر کرد، که در حال حاضر پرونده در حال تجدید نظرخواهی است”.

فرماندار طرقبه شاندیز با فارغ خواندن خود از بابت صلاحیت تصمیم گیری در این موضوع و اشاره به این که دادگاه موظف به صدور رای در خصوص این پرونده است بیان کرد: “با تمهیدات ما و برنامه‌ریزی معاون فرمانداری قرار شد که با دادگاه رایزنی‌ها انجام شود تا سریع‌تر رای قطعی صادر شود”.

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments