تجمع اعتراضی فرهنگیان گنبدکاووس

جستجو

تجمع اعتراضی فرهنگیان گنبدکاووس

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

خبرگزاری هرانا – روز پنجشنبه ۲۴ مهرماه، بیش از ۵۰ نفر از فرهنگیان مالباخته یک پروژه آپارتمانی در گنبدکاووس، در اعتراض به آنچه که آن را خیانت اعضای هیات مدیره شرکت تعاونی مسکن آموزش و پرورش این شهرستان و کم توجهی مسوولان برای رفع مشکلاتشان خواندند، در ایستگاه کلاله این شهر تجمع کردند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایرنا، پنجشنبه ۲۴ مهرماه ۹۹، افزون بر ۵۰ نفر از فرهنگیان مالباخته یک پروژه آپارتمانی در گنبدکاووس، در اعتراض به کم توجهی مسوولان برای رفع مشکلاتشان و آنچه آن را خیانت اعضای هیات مدیره شرکت تعاونی مسکن آموزش و پرورش این شهرستان می‌دانند، در میدان ایستگاه کلاله گنبدکاووس تجمع کردند.

بر اساس این گزارش، این افراد معترض مدعی هستند خیانت اعضای هیات مدیره شرکت تعاونی مسکن آموزش و پرورش گنبد در پروژه میدان بسیج در سال ۸۴ محرز است و اکنون به سبب کم توجهی مسوولان برای رفع اختلاف بین یکی از مالکان زمین مشاعی شرکت تعاونی با یک اداره دولتی بلاتکلیف هستند.

این شهروندان خواستار توجه و ورود جدی مسوولان به موضوع و پایان دادن به ۱۵ سال انتظار برای خانه‌دار شدن هستند.

این عده از فرهنگیان گنبدکاووس با در دست داشتن بنر و دست نوشته هایی خواهان پیگیری موضوع مسکن معلمان شهرستان و پایان دادن به مساله اختلافی بین مالکان خصوصی و دولتی شدند.

آموزش و پرورش شهرستان ۳۵۰ هزار نفری گنبدکاووس افزون بر پنج هزار فرهنگی شاغل و حدود سه هزار فرهنگی بازنشسته دارد.

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments