تجمع اعتراضی مهندسین ناظر در برابر اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان – فیلم

مجله ویدیویی بدون سانسور توفیدز، حاوی آخرین اخبار ایران و جهان، ویدیوهای طنز سیاسی و دینی، ویدیوهای افشاگرانه و سکس اسلامی، دوربین مخفی و مطالب بزرگسالان 18+، سرگرمی و فیلم.

جستجوی توفیدز

مطالب مرتبط

تجمع اعتراضی مهندسین ناظر در برابر اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان – فیلم

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

مهندسین ناظر استان خراسان رضوی دست به اعتراض زدند. مهندسین می‌گویند، در شرایطی که تورم و گرانی بیداد می‌کند، با این تعرفه‌های سالانه نظام مهندسی قادر به تامین معیشت خود نیستیم. آنها خواهان ابلاغ تعرفه‌ سالیانه متناسب با شرایط تورمی سالیانه هستند. به گفته مهندسین تعرفه‌های فعلی در سال‌های قبل نیز نیازمندیهای زندگی آنها را تامین نمی‌کرد. چه برسد به شرایط فعلی که تورم چندین برابر افزایش یافته است.
روز چهارشنبه ۲۹ دی‌ماه ۱۴۰۰، مهندسین ناظر استان خراسان رضوی در اعتراض به تعرفه‌های ناچیز نظارت مهندسی در برابر اداره راه و شهرسازی این استان تجمع کردند.
مهندسین معترض خواسته‌های خود را بر روی پلاکاردهایی با این مضمون نوشته بودند: «تجمع مهندسین در اعتراض به تعرفه خدمات مهندسی. ما خواستار ابلاغ تعرفه ابتدای هر سال متناسب با معیشت و مسئولیت مهندس هستیم.»
در پلاکارد دیگر به همدستی شهرداری با مافیای ساخت و ساز برای ساختن ساختمان‌هایی با استاندارد غیرمهندسی اشاره کرده است.
بر روی این پلاکارد نوشته شده بود: «مافیای ساخت و ساز + خلاف شهرداری در تراکم فروشی= بازی با جان و مال مردم. چه کسی خدمات پایین مهندسین سود می‌برد= مافیا ساخت و ساز+ بساز و بفروش»
#تورم#تجمع_اعتراضی
خبرها و ویدئوهای بیشتر در لینک: http://www.irankargar.com

اپلیکیشن مویابل سایت

مطالب دیگر

Subscribe
خبر بده در مورد
0 نظر
Inline Feedbacks
نمایش تمامی نظرات