تجمع کارگران فضای سبز شهرداری امیدیه

جستجو

تجمع کارگران فضای سبز شهرداری امیدیه

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

خبرگزاری هرانا – امروز چهارشنبه ۱۶ مهر، گروهی از کارگران فضای سبز شهرداری شهر امیدیه، در اعتراض به عدم پرداخت مطلبات مزدی خود، دست از کار کشیده و در مقابل دفتر مدیریت واحد فضای سبز شهرداری این شهر تجمع کردند.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از ایلنا، امروز چهارشنبه ۱۶ مهر ۹۹، شماری از کارگران فضای سبز شهرداری امیدیه در اعتراض به دست‌کم سه ماه معوقات مزدی، عیدی و سنوات پرداخت نشده، در مقابل دفتر مدیریت واحد فضای سبز شهرداری امیدیه تجمع کردند.

به گفته آنها، کارگران شهرداری امیدیه تحت مسئولیت چند پیمانکار در شهرداری مشغول کارند اما به‌رغم اینکه سه ماه حقوق و عیدی سال ۹۸ کارگران پرداخت نشده، مابه‌التفاوت حقوق فروردین ماه سال جاری به همراه دو ماه حقوق در سال ۹۷ و مابه‌التفاوت طرح طبقه‌بندی سال ۹۸ نیز به آنها پرداخت نشده است.

این کارگران گفتند: “بعد از پیگیری‌های مکرر و در جریان تجمع امروز کارگران، مسئولان وعده پرداخت حدود ۲ میلیون تومان را به‌صورت علی‌الحساب دادند.”

کرگران افزودند: “شهرداری امیدیه مدعی‌ست به دلیل کمبود منابع مالی، امکان پرداخت به‌موقع مزد کارگران را ندارد.”

این کارگران با ابراز نگرانی از وضعیت بوجود آمده برای همکاران خود اظهار داشتند: “از مسئولان شهری و شهرستانی می‌خواهیم با درک همه مشکلاتی که در نتیجه عدم دریافت مزد برای مجموعه کارگران شهرداری بوجود می‌آید، درخصوص پرداخت حداقل بخشی از مطالبات مزدی ما اقدام کنند.”

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments