تجمع کشاورزان فلاورجان اصفهان در مرکز خدمات شهر

مجله ویدیویی بدون سانسور توفیدز، حاوی آخرین اخبار ایران و جهان، ویدیوهای طنز سیاسی و دینی، ویدیوهای افشاگرانه و سکس اسلامی، دوربین مخفی و مطالب بزرگسالان 18+، سرگرمی و فیلم.

جستجوی توفیدز

مطالب مرتبط

تجمع کشاورزان فلاورجان اصفهان در مرکز خدمات شهر

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

کشاورزان فلاورجان اصفهان، پس از یک ماه که از آخرین روز اعتراضات کشاورزان اصفهان می‌گذرد، با جهاد کشاورزی اتمام حجت می‌کنند. پیرو فراخوان روز گذشته، امروز (چهارشنبه) کشاورزان فلاورجان با تجمع در مرکز خدمات شهر قهدریجان به سنگ‌اندازی جهاد کشاورزی اعتراض می‌کنند. کشاورزان می‌گویند: «برای پیگیری کشت و به‌دست آوردن حقابه‌های کشاورزی با حضور در جهاد کشاورزی فلاورجان گرد آمده‌ایم.»
روز چهارشنبه ۱۵ دی‌ماه ۱۴۰۰، پیرو فراخوان روز گذشته و تصمیم‌گیری برای ادامه اعتراض کشاورزان فلاورجان اصفهان، در جهاد کشاورزی فلاورجان تجمع کردند.
روز سه‌شنبه ۱۴ دی، کشاورزان بیانیه‌ای به این مضمون صادر کردند: «با درود پیرو جلسه‌ای که امروز در مرکز خدمات شهر قهدریجان تشگیل گردید، قرار بر این شد که فردا چهارشنبه ۱۵ دی‌ماه رأس ساعت ۹ جلوی مرکز خدمات حضور بهم رسانیم. برای پیگیری کشت و حقابه‌ها که جهاد کشاورزی سنگ‌اندازی می‌کند و اتمام حجت برای رفع موانع در جهاد کشاورزی فلاورجان گردهم آییم. بعد برای رسیدگی به جهاد کشاورزی استان رفته خواهان رسیدگی به خواسته‌های بر حق حقابه‌داران شویم. از تمام دوستان خواهان شرکت حداکثری برای تأثیر بیشتر می‌باشیم. به امید حق، فردا رأس ساعت ۹صبح.»
یکی از کشاورزان فلاورجان اصفهان شرکت کننده در تجمع امروز (چهارشنبه) می‌گوید:
«امروز ۱۵ دی‌ماه ۱۴۰۰، تجمع کشاورزان فلاورجان در مرکز خدمات کشاورزی فلاورجان در اعتراض نکشت. (جلوگیری از کشت کشاورزان). هیچکس جوابگو نیست. هرکس که آمد یک سوال و جواب کرد، ولی تاکنون به نتیجه‌ای نرسیده‌ایم. کشاورزان چندین روز است که علاف شده‌اند.»
معاون جهاد کشاورزی فلاورجان به جای پاسخگویی یکی از کارمندانش را برای سرگردان کردن کشاورزان فرستاد. وی با دادن وعده برگزاری جلسه روی شنبه ۱۸ دی‌ماه تلاش کرد که تجمع کشاورزان را پایان دهد.
پاسخگو نبودن معاون جهاد کشاورزی به کشاورزان فلاورجان اصفهان
کشاورزان می‌گویند: «معاون جهاد کشاورزی فلاورجان به‌جای جوابگویی به کشاورزان خود را پنهان می‌کند. آیا این قبیل اعمال نشانه ایجاد ناامنی و به‌هم زدن آرامش جامعه نیست؟ چرا نباید پاسخگوی کشاورزان باشد؟ ما از مسئولان امر، خواهان رسیدگی به تمام مشکلات به وجود آمده از طرف جهادکشاورزی هستیم. آیا عملکرد جهاد در بخش کشاورزی به چه اندازه می‌باشد؟ همه ما کشاورزان می‌دانیم که جهادکشاورزی عملکرد قابل قبولی در ایجاد ساختار وتولید محصولات ندارد. پس حداقل سنگ‌اندازی جلوی پای کشاورزان نکنید.»
یادآوری می‌شود که اعتراضات کشاورزان اصفهان از روز دوشنبه ۱۷ آبان شروع و در ۵ آذرماه با سرکوب خونین نیروی انتظامی به‌طور موقت پایان یافت.
در آن روز تعداد زیادی از مردم اصفهان بر اثر شلیک گلوله ساچمه‌ای از سوی نیروهای سرکوبگر چشمان خود را از دست دادند.
#کشاورزان
خبرها و ویدئوهای بیشتر در لینک: http://www.irankargar.com

اپلیکیشن مویابل سایت

مطالب دیگر

Subscribe
خبر بده در مورد
0 نظر
Inline Feedbacks
نمایش تمامی نظرات