تهران| اعتراف "بهلول" 60 ساله به قتل دختر 16 ساله و دفن جسد در باغچه خانه!

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ ساعتی پیش جسد دختر نوجوانی از داخل باغچه خانه قاتل پیدا شد، این جسد متعلق به همان دختر 16ساله‌ای است که حدود 15 ماه قبل گم شده بود و بعد از بازجویی‌های پلیس مشخص شد راننده تاکسی او را دزدیده و به قتل رسانده است.

این قاتل که حدوداً 60سال دارد پیش‌تر مدعی شده بود که جسد شیما در یکی از شهرهای غربی است؛ اما با حضور مأموران پلیس ادعای او رد شد، این قاتل مجدداً اعلام کرد که جسد در شهرهای شمالی است که باز هم با بررسی‌های پلیسی معلوم شد وی مجدداً دروغ گفته است.

در نهایت با بررسی‌های کارآگاهان پلیس و بکارگیری شیوه‌های کشف علمی جرم، این قاتل اعتراف کرد جسد مقتول را در حیاط خانه خود دفن کرده است.

سردار علیرضا لطفی؛ رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: دقایقی پیش جسد دختر جوان از داخل باغچه منزل این قاتل بیرون کشیده شد و طبق تأیید عوامل اداره تشخیص هویت آگاهی تهران بزرگ و با در نظرگرفتن پیشینه این قتل می‌توان گفت که پیکر پیداشده متعلق به شیماست.

وی تصریح کرد: قاتل(بهلول) چند ماهی است که دستگیر شده است و در اختیار مأموران پلیس آگاهی قرار دارد؛ وی ابتدا لب به اعتراف نمی‌گشود و بعد از بازجویی‌های پلیس به قتل اعتراف کرد؛ اما تا به امروز آدرس دقیقی از محل جسد به پلیس نمی‌داد.

انتهای پیام/

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments