تهران در التهاب / آخرین گزارش از درگیری مردم با نیروهای سرکوبگر در تهران

تهران در التهاب / آخرین گزارش از درگیری مردم با نیروهای سرکوبگر در تهران به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

تهران در التهاب / آخرین گزارش از درگیری مردم با نیروهای سرکوبگر در تهران

#استقلال #آبادان #اعتراضات_سراسری #گرانی #رضاشاه_روحت_شاد #شاهزاده #متروپل

شب گذشته تهران صحنه درگیری های شدیدی میان نیروهای امنیتی، گاردهای ضد شورش و مردممعترضی بود که فرضت پیدا کردند که به بهانه جشن قهرمانی تیم استقلال تهران فضای امنیتی را بشکنند و جمعیت معترضان را شکل دهند. مطابق آخرین تضاویر، فیلم ها و گزارش های رسیده از تهران شب گذشته، در نازی آباد ،خیابان جمهوری، سعادت آباد امیرآباد و میدان ونک معترضات با شعار های بر دیکتاتور، ای رهبر درمانده جایی برایت نمانده و رضا شاه روحت شاد با نیروهای ضد شورش درگیر شدند.
واقعیت این است که رژیم می‌دانست شهرهای کش.رمان ، به‌ویژه آبادان آبستن خیزش و قیامی بزرگ است. از این رو از استانهای مختلف نیروهای گارد ویژه را به آبادان گسیل کرد و مناطق حساس را قرق نمود. هم زمان پس از یک هفته که از گذشت، عمومی اعلام کرد و بساط عزاداری برای متروپل را هم در آبادان برپا نمود.

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.