تهیه داروی لاغری از "اینستاگرام" زن جوان را راهی بیمارستان کرد

اهمیت موضوع:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ چهاردهم تیر ماه امسال، خانمی 31 ساله ساکن شهرک غرب با مراجعه به پلیس فتا تهران عنوان کرد که اینستاگرام با تبلیغ داروی لاغری مواجه شده و پس از گفت‌وگو با مدیر کانال در نهایت داروهای لاغری را سفارش داده اما پس از مصرف دارو بلافاصله دچار بیماری شدید شده و چند روز در بیمارستان بستری بوده است.

پس از ثبت این اظهارات و تشکیل این پرونده، بررسی موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت و در تحقیقات پلیسی صحت خبر تأیید و مشخص شد که فردی در شبکه اجتماعی با ایجاد کانالی در حال فروش و توزیع داروهای لاغری است.

در ادامه هویت و مخفیگاه متهم شناسایی و نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس شد که کارآگاهان پلیس فتا موفق شدند در یک عملیات پلیسی متهم را در مخفیگاهش دستگیر کنند.

متهم در پلیس فتا تهران به جرم ارتکابی اعتراف کرد و در بازجوئی‌های اولیه ضمن اقرار به نداشتن اطلاعات تخصصی در حرفه پزشکی عنوان کرد که مغازه عطاری دارد.

سرهنگ داود معظمی گودرزی؛ رئیس پلیس فتا تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: هرگونه فروش اقلام دارویی در فضای مجازی ممنوع است و با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.

وی تصریح کرد: کاربران فضای مجازی اقلام دارویی خود را صرفاً از داروخانه‌ها و مراکز مورد تأیید سازمان غذا و دارو تهیه کنند تا سلامت خود و خانواده آنها با مخاطره نیفتد.

انتهای پیام/

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments