تولید خودرو در ایران ۴۰ درصد کاهش یافت

جستجو

تولید خودرو در ایران ۴۰ درصد کاهش یافت

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

۰۱ آذر ۱۳۹۷

تولید خودرو در ایران ۴۰ درصد کاهش یافت

وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد که تولید انواع خودروهای سواری در صنایع خودروسازی ایران در مهر سال جاری ۴۰ درصد کاهش یافته است. بر اساس این گزارش در مهر سال جاری در مجموع در صنایع خودروسازی ایران ۷۶ هزار و ۹۰۹ دستگاه خودرو تولید شده. در مهر سال گذشته خودروسازان داخلی ۱۲۸ هزار و ۸۳۸ دستگاه خودرو تولید کرده بودند. به این ترتیب تولید خودرو ایرانی ۴۰ درصد کاهش یافته. ایران خودرو و سایپا حدود ۴۰ درصد افت تولید داشته‌اند. خودروسازی مدیران با ۵۴ درصد کاهش تولید در جایگاه دوم و خودروسازان بم و شرکت کارمینا با ۷۰ درصد افت تولید در رده سوم افت تولید قرار دارند. تولید خودرو در کرمان موتور حدوداً ۱۷ درصد کاهش یافته است.

Share
Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments

درباره 2Feeds

تو فیدز, سایت مرجع رایگان برای دریافت آخرین اخبار ایران و جهان از خبرگزاری های خارجی همچون آوا نیوز، نیک نیوز، صدای آمریکا، دویچوله فارسی، صدای فرانسه، یورو نیوز فارسی، بی بی سی فارسی، رادیو فردا و ... است. شما در این ساین می توانید جدیدترین خبرها و تفاسیر سیاسی، اجتماعی روز را پیگیری کنید.
همچنین وبسایت 2Feeds، انعکاس دهنده و مرجع تماشای ویدیوهای کانالهای یوتیوب فارسی زبان است.
بخش یادنامه(هاتی پاتی) هم به عنوان وبلاگ سایت محسوب می شود که در آن به اخبار، ویدیوها و مطالب افشاگرانه دینی، اسلامی و سیاسی پرداخته می شود. توجه داشته باشید که بخشهایی از سایت همانند بخش بزرگسالان، سکس اسلامی و سکس قرآنی و یا افشاگریهای دینی و مذهبی ممکن است جاوی مطالبی باشد که دسترسی به آنان به اشخاص زیر 18 سال توصیه نمی گردد.
در بخش هاتی پاتی (یادنامه) سایت، هیچ چیز (اعتقادات، دین، مذهب، امامان، قرآن و...) مقدس شمرده نمی شود و مطالب بدون سانسور کلامی و تصویری بیان می گردند. در صورتیکه با این مسئله مشکل دارید، لطفا از دسترسی به این بخش از سایت حذر کنید.


Disclaimer:
2Feeds just provides links to other sites and doesn't host any file by itself.
All the material found on this website are hosted on third-party servers, which are freely available for all Internet users. Hence, logically any legal issues regarding them should be taken up with the actual file hosts, as we're not affiliated with them.
Created By IFP
DMCA | Privacy Policy | Cache | Sitemap