تکذیب خبر توقیف یک لنج سعودی توسط سپاه پاسداران

جستجو

تکذیب خبر توقیف یک لنج سعودی توسط سپاه پاسداران

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

۰۳ آذر ۱۳۹۷

Share

خبر توقیف کشتی سعودی در آب‌های ایران قدیمی است و چنین اتفاقی در روزهای اخیر روی نداده است.

دو کشتی سعودی در باب‌المندب (تنگه اشک) – عکس: آرشیو

نیویورک تایمز، از جمله منابعی که این خبر را به نقل از خبرگزاری‌های داخلی ایران منتشر کرد، در اصلاحیه خود نوشته است ماجرای بازداشت یک قایق ماهیگیری عربستان سعودی توسط سپاه پاسداران که در خبرگزاری‌های ایران منتشر شد تکذیب شده و گفته می‌شود این جریان در سال گذشته اتفاق افتاده و به اشتباه گزارش شده است.

روز جمعه دوم آذر خبری از قول دادستان بوشهر منتشر شد که در آن آمده بود نیروی دریایی سپاه پاسداران یک لنج عربستان سعودی را توقیف و همه خدمه آن را بازداشت کرده است:

سطح تنش میان ایران و عربستان سعودی بالاست.

این دو کشور سال‌های متمادی در جنگ‌های این منطقه حضور فعال دارند و در سوریه، یمن و عراق از نیروهای متخاصم و مخالف هم حمایت کرده‌اند.


  • در همین زمینه

بازداشت یک قایق ماهیگیری عربستانی در آب‌های ایران

Share
Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments

درباره 2Feeds

تو فیدز, سایت مرجع رایگان برای دریافت آخرین اخبار ایران و جهان از خبرگزاری های خارجی همچون آوا نیوز، نیک نیوز، صدای آمریکا، دویچوله فارسی، صدای فرانسه، یورو نیوز فارسی، بی بی سی فارسی، رادیو فردا و ... است. شما در این ساین می توانید جدیدترین خبرها و تفاسیر سیاسی، اجتماعی روز را پیگیری کنید.
همچنین وبسایت 2Feeds، انعکاس دهنده و مرجع تماشای ویدیوهای کانالهای یوتیوب فارسی زبان است.
بخش یادنامه(هاتی پاتی) هم به عنوان وبلاگ سایت محسوب می شود که در آن به اخبار، ویدیوها و مطالب افشاگرانه دینی، اسلامی و سیاسی پرداخته می شود. توجه داشته باشید که بخشهایی از سایت همانند بخش بزرگسالان، سکس اسلامی و سکس قرآنی و یا افشاگریهای دینی و مذهبی ممکن است جاوی مطالبی باشد که دسترسی به آنان به اشخاص زیر 18 سال توصیه نمی گردد.
در بخش هاتی پاتی (یادنامه) سایت، هیچ چیز (اعتقادات، دین، مذهب، امامان، قرآن و...) مقدس شمرده نمی شود و مطالب بدون سانسور کلامی و تصویری بیان می گردند. در صورتیکه با این مسئله مشکل دارید، لطفا از دسترسی به این بخش از سایت حذر کنید.


Disclaimer:
2Feeds just provides links to other sites and doesn't host any file by itself.
All the material found on this website are hosted on third-party servers, which are freely available for all Internet users. Hence, logically any legal issues regarding them should be taken up with the actual file hosts, as we're not affiliated with them.
Created By IFP
DMCA | Privacy Policy | Cache | Sitemap