تیم رونالد کومان، بدترین بارسلونای 29 سال اخیر در لالیگا

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

بارسلونا تحت هدایت رونالد کومان شروع خوبی در رقابت های لالیگا نداشته و شکست مقابل اتلتیکو مادرید وضعیت را بدتر هم کرد.

بارسلونا تاکنون تنها 11 امتیاز از 24 امتیاز ممکن کسب کرده است. آنها سه پیروزی، دو تساوی و سه شکست را در 8 بازی تجربه کرده اند که از دو شکست مقابل دو رقیب جدی قهرمانی یعنی اتلتیکو مادرید و رئال مادرید بوده است.

به گزارش طرفداری و به نقل از گل، آخرین باری که بارسلونا چنین آمار ضعیفی از خود به جای گذاشته بود، به فصل 1991/92 برمی گردد که در 8 بازی نخست آن فصل هم دقیقاً همین تعداد امتیاز را کسب کرده بودند.

دیگو سیمئونه برای اولین بار موفق شد بارسلونا را در رقابت های لالیگا شکست دهد و به طلسم 20 بازی بدون پیروزی مقابل آبی اناری ها پایان داد. اتلتیکو مادرید حالا 24 بازی بدون شکست را در لالیگا پشت سر می گذارد و با یک بازی کمتر و هم امتیاز با رئال سوسیداد (20 امتیاز) در رده دوم قرار دارد.

بارسلونا اما در پنج بازی اخیر لالیگایی خود تنها یک پیروزی کسب کرده و تقریباً بعد از سه دهه، بدترین شروع خود را تجربه کرده اند و در رده دهم جدول قرار دارند. تنها نکته امید بخش برای بارسلونا این است که در فصل 1991/92 با وجود آن شروع ضعیف، در پایان فصل با 55 امتیاز و یک امتیاز بیشتر از رئال مادرید، قهرمان لالیگا شدند.


بیشتر بخوانید:

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments