ثبت یک شگفتی بزرگ در تاریخ ایران ، پس از پیام مرموز روسیه به جو بایدن!

ثبت یک شگفتی بزرگ در تاریخ ایران ، پس از پیام مرموز روسیه به جو بایدن! به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

ثبت یک شگفتی بزرگ در تاریخ ایران ، پس از پیام مرموز روسیه به جو بایدن!

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

درود بر شما …. سرگی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه، روز شنبه، ۱۴ اسفندماه، خبر داد که کشورش از آمریکا ضمانت خواسته است که تحریم‌ها بر سر اوکراین بر روابط مسکو با تهران ذیل توافق موسوم به برجام اثر منفی نداشته باشد.
این خبر آنچیزی بود که در رسانه ها منعکس شد که به گفته روزنامه اسرائیلی جورازلم پست، می تواند ابعادی بسیار وسیع تر داشته باشد. به گزارش خبرگزاری رویترز، لاوروف که خود در کنار ولادیمیر پوتین از جمله اهداف تحریم‌های گسترده بر سر تهاجم به اوکراین بوده به خبرنگاران گفته است که روسیه خواهان ضمانت کتبی از آمریکا در این زمینه است.
او گفته که : «ما ضمانت می‌خواهیم که این تحریم‌ها

جورازلم پست می نویسد که این شاید اولین بار در تاریخ 500 ساله روابط ایران و روسیه باشد و به نوعی یک شگفتی مجسوب می شود که روس ها اینقدر وابسته به کشور کوچکتری همچون ایران شده باشند. اما آن ها به طور قطع نمی خواهند که مقامات ر ج ا که همیشه غلامان حلقه به گوش سیاستمداران روس بوده اند به این امر واقف شوند و برای همین است که به جای اینکه با ایرانی ها در مورد ضرورت همکاری صحبت کنند حاضر شده اند به رقیبشان یعنی آمریکا پیام بدهند. جورازلم پست می نویسد با اوضاعی بسیار وخیم انزوایی که برای روس ها پیش آمده و دوست قدیمی آن ها یعنی چین هم دیگر از آن ها حمایت نکرده است، برگ هایی مانند ایران تنها امیدهای دیکتاتور روسیه هستند و به همین دلیل می توان گفت کهشاید در 500 سال اخیر این یک شگفتی بزرگ در تاریخ روابط ایران و روسیه باشد که روس ها اینقدر به ایران و رابطه با این کشور نیاز داشته باشند.

پیش بینی بورس و کریپتو و استاک و ارز و سکه و طلا بر مبنای مذاکرات برجامی و توافق اتمی و جنگ روسیه و اوکراین

مطالب مرتبط