جشن تولد حمید گودرزی با حضور مرجانه گلچین و عوامل پنج ستاره +تصاویر

اهمیت موضوع:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم (1 رای)
Loading...

حمید گودرزی بازیگر سینما و تلویزیون ۲ آذر ۱۳۵۶ در تهران متولد شده است وی پدرش تاجر فرش و مادرش خانه دار می باشد. وی فعالیت هنری خود را از صحنه تئاتر شروع کرده بود اما در سریال مسافری از هند به شهرت رسید و این سریال سکوی پرتاب وی به شمار می آید. حمید گودرزی امروز در کنار مرجانه گلچین و عوامل مسابقه پنج ستاره و دوربین تی وی پلاس تولد ۴۱ سالگی اش را جشن گرفت. در ادامه تصاویر تولد حمید گودرزی را در نیک صالحی مشاهده کنید

مرجانه گلچین در جشن تولد حمید گودرزی

حمید گودرزی بازیگر سرشناس کشورمان که به تازگی وارد دنیای اجرا شده و مجری برنامه دیدنی پنج ستاره می باشد دوم آذر ماه وارد سن ۴۱ سالگی شده است به همین بهانه در کنار عوامل پنج ستاره و مرجانه گلچین و دوربین تی وی پلاس جشن تولدی برای وی ترتیب داده شده بود.

تولد حمید گودرزی و دلنوشته او در صحفه شخصی اش

حمید گودرزی با انتشار عکس های از تولد ۴۱ سالگی اش در اینستاگرامش نوشت : لیلی، زندگی چیز عجیبیه. ما چند سال وقت داریم که زندگی کنیم. پس باید هر کاری که میتونیم انجام بدیم که مطمئن بشیم از این سال ها نهایت استفاده رو ببریم. ما باید از روزهایی که داره میره نهایت لذت رو ببریم… جشن تولد چهل و یک سالگی …

تولد حمید گودرزی

حمید گودرزی

تولد حمید گودرزی

مرجانه گلچین در تولد ۴۱ سالگی حمید گودرزی

تولد حمید گودرزی

کیک تولد حمید گودرزی

تولد حمید گودرزی

حمید گودرزی

بیشتر بدانید :حمید گودرزی در «فرمول یک» علی ضیاء

سیدعلی ضیا، شنبه سوم آذر در برنامه «فرمول یک» میزبان حمید گودرزی مجری و بازیگر بود که این روزها با برنامه «پنج ستاره» مهمان خانه‌ های مردم است.

حمید گودرزی، بازیگر و مجری در ابتدا گفت: «به خاطر عدم مدیریت ترافیک شهری تاسف می‌خورم. فکر می کنم ترافیک علمی دارد که باید آن را یاد بگیریم. اینکه من از خانه‌ام تا تلویزیون که پنج دقیقه فاصله است، یک ساعت و نیم در راه باشم حال و هوای خوبی برایم نمی‌گذارد.»

تولد حمید گودرزی

جشن تولد حمید گودرزی

تولد حمید گودرزی

حمید گودرزی و مادرش

او افزود: «ای کاش خودمان به خودمان رحم کنیم. کارخانجات عزیز در نظر داشته باشند تهران پارکینگ شما نیست. به ما رحم بکنید، به خودتان رحم بکنید. ما اینقدر ماشین نیاز نداریم. مردم هم اگر سه تا پراید خریده‌اند چهارمی را ثبت نام نکنند! امیدوارم مسئله ترافیک که به شدت اعصاب مردم را مستهلک می‌کند، حل کنیم.»

تولد حمید گودرزی

کودکی حمید گودرزی

«مسافری از هند» و «بی وفا» را از کارهایم بیشتر دوست دارم

در ادامه، چالش حدس زدن نام فیلم‌های گودرزی با استیکر انجام شد و او عنوان همه فیلم‌ها را درست حدس زد و درباره اینکه به کدام کارش بیشتر علاقه‌مند است گفت: «به لحاظ نوستالژی «مسافری از هند» را بیشتر دوست دارم که اولین کار همه ما بود. قاسم جعفری سریال‌های خوبی ساخت و باید از او تشکر کنم. «بی‌وفا» را هم دوست دارم.»

تولد حمید گودرزی

حمید گودرزی در مسابقه پنج ستاره

این بازیگر در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: «در سال هفت، هشت تا فیلم خوب از بین ۱۰۰ تولید
کلی ساخته می‌شود. بعضی اوقات شما به خاطر مسائل مالی، دوستی و رفاقت یا جوانی
فیلم‌هایی بازی می‌کنی که بعدها پشیمان می‌شوی.»

تولد حمید گودرزی

حمید گودرزی مهمان برنامه فرمول یک

خبر انلاین , صحفه شخصی حمید گودرزی

<![CDATA[

]]>

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments