جنجال عکس ها و نامه های لو رفته از دوران نوجوانی آنجلینا جولی + عکس

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

به گزارش گروه هنری رکنا، این تصاویر آنجلینا جولی را در سن 14 سالگی در حال خوردن نوشیدنی با دوستانش، لمیده روی تخت، خوردن پیتزا و حتی ژست گرفتن جلوی یک قبرستان نشان می دهند.

آنجلینا جولی

جولی که حالا 45 سال دارد در نامه ها و کارت پستال های قدیمی خود، مردانی که از آنها خوشش آمده بود و رابطه بدش با خانواده اش، به دوستان نزدیکش در دوران نوجوانی اش نوشته بود.

منبعی که این عکسها را در اختیار رسانه ها قرار داده است، با آنجلینا اولین بار در دوران راهنمایی در مدرسه ای در لس آنجلس آشنا شده بود.

آنجلینا جولی

این منبع که نامش فاش نشده آنجلینا را «نامتعارف و زیبا» توصیف کرد و گفت:به «نیمه تاریک زندگی» هم علاقه داشت.

او ادعا کرده آنجلینا در سال های اولیه ی دوران نوجوانی اش بچه ی سرکشی بود، نوشیدنی می خورد و قرص توهم زا و گل مصرف می کرد.

اما به گفته ی او، آنجلینا همیشه دست و دلباز بود، به دوستانش زیاد پول قرض می داد و به بی خانمان ها پول می بخشید.

آنجلینا جولی

آنجلینا از ابتدا یک خیر سرکش بود

این شخص گفته: «او همیشه آدم فوق العاده ای بود و ما رابطه دوستانه فوق العاده ای باهم داشتیم. بقیه نمی دانند که او از اول خَیِر بود؛ سرکش اما خَیِر. یک بار شش ماه بود که حتی یک بار هم همدیگر را ندیده بودیم ولی به من پول قرض داد.»

«چون وضع مالی اش بهتر از ما بود همیشه دست و دلباز بود و پول هایش را با من و بقیه دوستانش تقسیم می کرد. امکان نداشت از کنار یک آدم بی خانمان بگذرد و غذا یا پولی به او ندهد و همیشه می گفت بی خانمان بودن وحشتناک است.»

آنجلینا جولی

«آن موقع چهارده سالش بود. عجیب نیست که حالا انقدر نقش مهمی در رساندن صدای پناهنده ها به همه دنیا پیدا کرده.»این منبع همچنین گفته آنجلینا یک نوجوان سرکش بود.

او گفته: «ما عیاشی می کردیم. غذا می خوردیم، سیگار می کشیدیم و قرص توهم زا می خوردیم. هر وقت که اتوبوس گیرمان می آمد ولگردی می کردیم.»

«او سعی می کرد کارهایی را انجام دهد که سرکشانه و ضد بورلی هیلز بودند. ما سر تا پا مشکی می پوشیدیم و فکر می کردیم آنارشیست هستیم.»

آنجلینا جولی

«دوست نداشتیم ماشین های عالی برانیم و به آدم هایی می چسبیدیم که در مدرسه به آنها زور می گفتند.»آنجلینای 14 ساله در مجموعه ای کارت پستال که در سال 1989 ارسال شدند، برای دوستش از مردانی نوشته بود که از آن ها خوشش آمده بود.

او در یکی از این کارت پستال ها نوشته بود: «آن کسی که امروز دیدمش عکاس است. هیچ کس نمی داند که از او خوشم می آید اما او گفت که دوست دارد با من کار کند. امیدوارم بشود چون از او خوشم می آید.»

آنجلینا جولی

دیدار آنجلینا جولی با یک مرد

آنجلینا در نامه ای دیگر از دیدارش با «آقای بی عیب و نقص» نوشته بود.«رفتم پیش آقای بی عیب و نقص. اسمش را نمی دانم. دیگر هرگز او را نخواهم دید!»

این منبع ناشناس همچنین ادعا کرده، مادر آنجلینا،  مارچلین برتراند که در سن 56 سالگی بر اثر سرطان سینه از دنیا رفت از 15 سالگی به آنجلینا قرص ضدبارداری می داد، مسأله ای که برای آنجلینا آزاردهنده بود. این شخص مادر آنجلینا را بسیار تحسین کرد و گفت: «مادرش به ما اجازه می داد هر کار که بخواهیم انجام دهیم. او اجازه می داد در خانه شان دور هم جمع شویم چون ترجیح می داد بداند که کجا هستیم.»

آنجلینا جولی

عصبانیت شدید آنجلینا جولی از پدرش 

اما این شخص گفته رابطه آنجلینا با پدر مشهورش، جان وویت که حالا 81 سال دارد، بعد از خیانت او به مارچلین بسیار بغرنج شد.او گفته آنجلینا حتی یک بار کامپیوتری که پدرش برایش خریده بود را از پنجره ی اتاقش به بیرون پرت کرد.

«آنجی آن موقع از دست پدرش خیلی عصبانی بود و از او متنفر بود. او آن موقع که کامپیوترها خیلی گران و کم بودند، یک کامپیوتر نو برای آنجی و برادرش جیمز خرید.»

آنجلینا جولی

«تا پدرش رفت، آنجی کامپیوتر را از پنجره ی اتاق خوابش پرت کرد. مارچلین اصلاً عصبانی نشد چون می دانست عصبانیت آنجی به خاطر او بود.»

آنجلینا در نامه ای درباره ناخوشایند بودن دیدار با اعضای فامیل در نیویورک هم نوشته بود: «ترجیح می دهم لخت توی یک بشکه پر از مورچه های قرمز بنشینم تا اینکه بروم فامیل هایم را ببینم.»

آنجلینا جولی

این منبع همچنین گفته آنجلینا به «نیمه تاریک زندگی» علاقه داشت؛ او آرزو داشت مسئول مومیایی کردن اجساد شود و حتی یک دوره ی آموزش از راه دور مومیایی کردن هم گذراند.

آنجلینا از پرسه زدن در قبرستان ها خوشش می آمد و در یکی از عکس هایش هم در مقابل قبرستانی در لس آنجلس ژست گرفته بود.

منبع ناشناس گفته: «خودکشی و سیاهی تا حدی جز مشغولیت های ذهنی اش بود. می شود گفت به نیمه تاریک زندگی علاقه داشت.»

آنجلینا در نامه ای مربوط به سال 1991، یعنی زمانی که 16 سال داشت، از معنای زندگی هم صحبت کرده بود.

«خب من زنده ام و هنوز دنبال دلیلش می گردم.»

آنجلینا جولی

این منبع همچنین درباره فعالیت مدلینگ آنجلینا هم صحبت کرده و ادعا کرده از او خواسته شده بود وزن کم کند. «او خیلی لاغر و زیبا بود اما به من گفت آژانس مدلینگش از او خواسته که 2 تا 4 کیلوگرم وزنش را کم کند. احمقانه بود.»

آنجلینا در نهایت به یک بازیگر مشهور تبدیل شد که جوایز بسیاری هم در کارنامه هنری خود دارد و حالا مادر 6 فرزند است. این ستاره اما هرگز به گذشته ی نامتعارفش پشت نکرد. جولی یک بار در مصاحبه ای با نشریه ووگ گفته بود: «هنوز هم قلباً یک بچه ی پانک با تتو هستم و همیشه هم خواهم بود.»برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments