جیدون سانچو | پیشنهاد منچستریونایتد برای جذب ستاره دورتموند: پرداخت 120 میلیون یورو طی سه سال

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

جیدون سانچو قدم به قدم به منچستریونایتد نزدیکتر می شود و اکنون اخباری به گوش می رسد که مطابق آن شیاطین سرخ قصد دارند مبلغ مورد نظر بروسیا دورتموند را بپردازند.

جیدون سانچو وینگر 20 ساله و انگلیسی باشگاه دورتموند از مدت ها پیش به منچستریونایتد لینک شده است و اکنون سران یونایتد قصد دارند با ارائه پیشنهادی مناسب او را به خدمت گیرند.

به گزارش طرفداری و به نقل از بیلد، منچستریونایتد بیش از یک سال است که علاقه مند به جذب جیدون سانچو است و دورتموند بارها نشان داده که برای فروش ستاره جوانش هیچ تخفیفی نمی دهد و قصد ندارند با مبلغی کمتر از 120 میلیون یورو این بازیکن را به فروش رسانند.

پیش از این ادعاهایی مبنی بر برچسب قیمت 150 میلیون یورویی بر روی جیدون سانچو منتشر شده بود، که به هیچ عنوان حقیقت نداشت و دورتموند برای ستاره اش خواهان 120 میلیون یورو است.

بیلد گزارش می دهد مطابق اطلاعاتی که از منابع انگلیسی دریافت کرده منچستریونایتد قصد دارد برای جذب جیدون سانچو طی سه قسط اقدام کند، که این یک برنامه کاملاً عادی برای نقل و انتقالات بزرگ است.

منچستریونایتد قصد دارد طی سه قسط برای جذب جیدون سانچو اقدام کند. آن ها قصد دارند 70 میلیون یورو در قسط اول و ابتدای کار بپردازند و سپس در سال 2021، 30 میلیون یورو و در سال 2022، 20 میلیون یورو و در مجموع 120 میلیون یورو به دورتموند برای جیدون سانچو بپردازند.

دورتموند احتمالاً به معامله ای با ارزش 120 میلیون یورو نه نخواهد گفت.

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments