حرکت زیبای یک جوان در تریبون آزاد با گفتن هرکی رای نمیده دست بزنه و کف زدن همه جمعیت – فیلم

جستجوی توفیدز

حرکت زیبای یک جوان در تریبون آزاد با گفتن هرکی رای نمیده دست بزنه و کف زدن همه جمعیت – فیلم

اهمیت:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

این جوان نکته سنج و شجاع در حالیکه میکروفون تریبون آزاد را در دست گرفته رو به جمعیتی که در محل حاضر شده‌اند می‌گوید: اگر برویم توی خیابون اعتراض کنیم اغتشاشگر می‌شویم که یا کشته می‌شوی و یا دستگیرت می‌کنند. حالت سومی وجود ندارد.
تنها راهی که می‌توانیم حرفمان را بزنیم، امسال رای ندادن است. هرکسی که رای نمی‌دهد دست بزند.- دست زدن و تشویق همه جمعیت غیر از بسیجیان و لباس شخصی‌های مجری برنامه – امسال ثابت قدم باشید. رای ندهید. هیچ وعده‌ای را گوش نکنید.
این بازی‌ها هم ۲ روز دیگر تمام می‌شود و می‌رود. از این آقایان هم هیچ کدام دیده نخواهند شد. فقط رای ندادن ما است که می‌ماند. پس خواهشا امسال را رای نمی‌دهیم. یک دست دیگر. در اینجا حتی بسیجی مجری برنامه هم مجبور می‌شود که همراه با همه جمعیت دست بزند.
در روزهای انتخابات نمایشی دیکتاتوری حاکم بر کشور قرار داریم. یکی از الزامات مهندسی این انتخابات، برگزاری تریبون آزاد است که در بعضی شهرها برگزار می‌شود.
در روزهای غیرانتخابات، برگزاری چنین جلساتی امکان پذیر نیست و حتی معترضان در تجمعات اعتراضی دستگیر و زندانی می‌شوند. اما همین جلسات فرمایشی تـریبون آزاد که در شهرهای مختلف برگزار شده، عمق اختناق جامعه ایران را به تصویر می‌کشد. موضوعی که نشان داد اگر فرصتی برای بیان نظرات مردم پیدا شود، حرف اصلی‌شان که نابودی این حکومت است را فریاد خواهند کرد.
خبرها و ویدئوهای بیشتر در لینک: http://www.irankargar.com

Subscribe
خبر بده در مورد
0 نظر
Inline Feedbacks
نمایش تمامی نظرات