حرکت غیر منتظره خامنه ای برای نماز جمعه تهران و اسناد فرار دسته جمعی خانواده رهبر رژیم به روسیه

حرکت غیر منتظره خامنه ای برای نماز جمعه تهران و اسناد فرار دسته جمعی خانواده رهبر رژیم به روسیه به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

حرکت غیر منتظره خامنه ای برای نماز جمعه تهران و اسناد فرار دسته جمعی خانواده رهبر رژیم به روسیه

#اعتراضات_سراسری #زن_زندگی_آزادی #مهسا_امینی #ایران #خامنه_ای #نه_به_جمهوری_اسلامی #شاهزاده_رضا_پهلوی

در حالی رسانه های حکومتی ر ج ا اعلام کرده اند که راهپیمایی اعلام انزجار از دشمن، جمعه در سراسر کشور برگزار می‌شود که خبر برگزاری نماز جمعه تهران توسط علی خامنه ای ، رهبر خونخوار ر ج ا ، چندین بار توسط خبرگزاری های حکومتی مهابره شد و سپس حذف شد. و در نهایت اعلام شد که براساس اعلام سخنگوی شورای سیاستگذازی ائمه جمعه، نمازجمعه این هفته تهران( ۶ آبان) در دانشگاه تهران، به امامت حجت الاسلام محمد جواد حاج علی اکبری برگزار خواهد شد. اما آنچه که در این میان موجب شد تا بسیاری از تحلیلگران نحوه اعلام این خبر و واکنش بیت خامنه ای به ماجراهای اخیر را غیر عادی قلمداد کنند، رویه ای است که علی خامنه ای در سال های اخیر همواره در پیش گرفته بود و این بار در یک سنت شکنی ، خلاف آن را نشان داد. علی خامنه ای همواره از سال 78 که در تریبون نماز جمعه حاضر شد و گفت که فلبش با حوادث کوی دانشگاه جریحه دار شده و سپس در سال 88 که در نماز جمعه آ»د و گفت که جان ناقابل و جسم ناقصی دارد، در تمامی موارد مشابه برای ایراد سخنان به قول خودش فصل الخطاب، به نماز های جمعه می آمد . رویه هم همیشه مشخص بود، در ابتدا یک حادثه می آفردی ، آ« را به ضد انثلاب ربط می داد و بعد می آمد و در تریبون نماز جمعه میگفت که نظام اجازه نمیدهد افرادی به نام اعتراض ، امنیت را مختل کنند و با این گزافه گویی های نخ نما، فرمان سرکوب خشن را صادر میکرد و تقریبا می توان گفت که در تمامی جنبش های اعتراضی پیشین، نتیجه مثبتی هم گرفته بود. اما این بار، که گویا برنامه رژیم باز هم تکرار همین سناریو بوده اس و قرار بوده که پس از ماجرای شاعچراغ علی خامنه ای در سخنرانی ای بار دیگر همان رویه را در پیش بگیرد که به یکباره برنامه ها تغییر می کند.
خبرنگار اسوشیتد پرس در این باره در توییترش می نویسد که خامنه ای دیگر مرحله بعدی باقی نگذاشته که بخواهد فرمان سرکوب بدهد، اکنون او به تمام قوای سرکوبش چمگ زده تا حدی که عنوان دیگر نظام ولایی شده است حکومت کودک کش علی خامنه ای. او در ادامه با اشاره به سخنان پوتین، رییس جمهوری روسیه که گفته بود واقعه حمله به شاهچراغ شیراز …

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط

اشتراک در
اطلاع از
0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها