حمله بی سابقه کیهان خامنه ای به رئیس بنیاد غارتگر

اهمیت موضوع:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم (1 رای)
Loading...

فیلم زیر: کاخ پهلوی یا عشرتکده سران جمهوری اسلامی

کیهان خامنه ای با اشاره به بازتاب اعتراف اخیر رئیس بنیاد مستضعفان در باره غارت اموال عمومی توسط حاکمان جمهوری اسلامی نوشت: چرا جناب فتاح از تابلوی افشای سوءاستفاده‌ها -با عرض پوزش- سوءاستفاده کرده و به بهانه و یا به خیال آنکه از ناروا‌ها سخن می‌گوید، نظام مظلوم را آماج تهمت‌های ناروا کرده است!

این منبع نوشت: آنچه تاسف‌آور و سؤال‌برانگیز است اینکه بسیاری از اظهارات ایشان واقعیت نداشت و برخی دیگر نیز وارونه مطرح شده بود و تاسف‌آور‌تر آنکه جناب فتاح نمی‌توانست از غیر واقعی بودن آنچه مطرح کرده بود بی‌خبر باشد! و دقیقاً همین نکته است که اظهارات ایشان را غیرقابل توجیه می‌کند!.

کیهان خامنه ای نوشت: باید از برادر عزیزمان جناب فتاح پرسید که آیا به بازتاب اظهارات خود در رسانه‌های دشمنان تابلو‌دار نظام توجه فرموده‌اید؟ چرا برای شما که فرزند انقلاب و از مسئولان شیفته خدمت هستید، اینهمه کف و سوت می‌زنند؟! آیا غیر از این است که جنابعالی با اظهارات غیر‌واقعی خود بسیاری از پایگاه‌های نظام نظیر سپاه را زیر سؤال برده و با ادعا‌های غیر واقعی خود به سوءاستفاده! متهم کرده‌اید؟!

حسین شریعمتمداری در خاتمه نوشت: با شناختی که از آقای فتاح دارم اظهارات ایشان برایم باور کردنی نیست و این احتمال وجود دارد که ماجرای یاد شده از سوی برخی مشاوران نا‌همخوان و یا کم‌دان رقم خورده باشد! و اگر از جانب خود ایشان باشد که…!

این در حالیست که محمد هاشمی رفسنجانی در واکنش به اظهارات رئیس بنیاد مستضعفان گفته: در آن ساختمان (کاخ مرمر) فرش های قیمتی هم وجود داشت که جای بسیار تعجب است که جناب فتاح گزارشی از فرش ها ندادند که بدانیم در حال حاضر چه سرنوشتی پیدا کرده اند.

رئیس بنیاد غارتگر مستضعفان از جمله گفته بود: یکی از املاکی که سر و صدا کرد، کاخ مرمر بود که زمانی دست مجمع تشخیص مصلحت نظام بود و حتی قبل از هاشمی رفسنجانی نیز دست عده دیگری بود (قوه قضائیه آخوند هرزه و فاسد محمد یزدی). در طبقه دوم کاخ مرمر حمام، سونا و جکوزی و آسانسور ساخته‌اند!

فیلم زیر: کاخ پهلوی یا عشرتکده سران جمهوری اسلامی

[embedded content]

www.youtube.com/watch?v=RBhQxs527SE

با استفاده از لینک زیر می توانید ویدیوی مزبور را دانلود کرده و به اشتراک بگذارید. برای دانلود این ویدیو از سایت ایران پرس نیوز خارج میشوید.

DOWNLOAD

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments