خبری که آمریکا را شوکه کرد: اتحاد ترامپ و ایلان ماسک علیه پوتین و خامنه ای

خبری که آمریکا را شوکه کرد: اتحاد ترامپ و ایلان ماسک علیه پوتین و خامنه ای به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

خبری که آمریکا را شوکه کرد: اتحاد ترامپ و ایلان ماسک علیه پوتین و خامنه ای

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

دنیای سیاست همیشه دنیای عجیبی بوده و دنیای سیاستمداران هم دنیایی عجیب ، اما عجیب تر از آن دنیای ثروتمندان است، آن هایی که خط مشی سیاست را تعیین می کنند. حال وقتی به تقاطع ثروت و قدرت می رسیم، بازی پیچیده تر می شود. تصور کنید که حالا ثروتمندترین مرد جهان با یکی از ثروتمندترین مردان آمریکایی برای ایجاد نظمی در جهان هم پیمان شده اند. بله، صحبت از دیدار ایلان ماسک مالک کمپانی های تسلا و اسپیس اکس و دانلد ترامپ رئیس جمهور سابق ایالات متحده آمریکا است.
روز گذشته در خبرها شنیدیم که هیات مدیره توییتر روز دوشنبه با پیشنهاد ایلان ماسک برای خرید این شرکت موافقت کرد. صاحب تسلا پیش از این ۴۴ میلیارد دلار برای خرید توییتر پیشنهاد کرده بود. ثروتمندترین فرد جهان گفته بود که این خرید «شخصی» است و ارتباطی با شرکت تسلا ندارد. منابع آگاه به رویترز گفته‌اند که توییتر نتوانسته در مذاکرات خود با ماسک شرطی را اضافه کند تا به این شرکت اجازه دهد حتی پس از امضای قراداد فروش، دیگر پیشنهادها را بررسی کند.
ماسک که یکی از کاربران فعال توییتر است بارها تاکید کرده بود که توییتر برای تبدیل شدن به یک پلتفرم واقعی برای آزادی بیان باید از بازار بورس شود.
این کارآفرین ۵۰ ساله که مدیرعامل شرکت اسپیس‌ایکس نیز هست گفته که می‌خواهد با ترول‌ها در توییتر مبارزه کند و پیشنهاد تغییراتی را در سرویس اشتراک توییتر از جمله کاهش قیمت و ممنوعیت تبلیغات ارائه کرده است. این میلیاردر طرفدار ارزهای دیجیتال همچنین پیشنهاد کرده است دوج‌کوین به‌عنوان گزینه پرداخت در توییتر اضافه شود.
اما آنچه محافل خبری را شوکه کرده است آن است که پس از دیدار روز گذشته نمایندگان دانلد ترامپ و ایلان ماسک گفته می شود که گویا اولین اقدام ایلان ماسک پس از تصاحب توییتر بازگرداندن دانلد ترامپ به این شبکه اجتماعی باشد. اقدامی که با توجه به محبوبیت دانلد ترامپ در این شبکه اجتماعی می تواند به معنی افزایش خیره کننده شانس او برای پیروزی در رقابت آتی ریاست جمهوری آ»ریکا باشد. دانلد ترامپ پس از انکه توییتر حساب کاربری او رابست، شعی کرد شبکه اجتماعی خود را راه اندازی کند که موفق نبود و با اقبال عمومی مواجه نشد

مطالب مرتبط