خروش مجدد مردم ایران و قطعی گسترده اینترنت درایران در سالروز درگذشت رضا شاه

خروش مجدد مردم ایران و قطعی گسترده اینترنت درایران در سالروز درگذشت رضا شاه به همراه اخبار ایران و جهان، فیلم، ویدیویهای سکس اسلامی و دوربین مخفی و دیگر مطالب سرگرم کننده در مجله ویدیویی توفیدز.

جستجوی سایت

خروش مجدد مردم ایران و قطعی گسترده اینترنت درایران در سالروز درگذشت رضا شاه

#رضا_پهلوی #شاهزاده_رضا_پهلوی #رضاشاه_روحت_شاد #اعتراضات_سراسری #قطعی_اینترنت

از ساعت 8:15 صبح قطعی و اختلال اینترنت موضوعی بود که عده‌ای از کاربران را به دردسر انداخت و شبکه پرداخت کشور را نیز با مشکل مواجه کرده است، به طور مثال دستگاه کارت‌خوان برخی فروشگاه‌ها قطع شده و مشتریان آن‌ها برای انجام خرید خود سرگردان شده‌اند، همچنین یک سری مراکز دولتی از ارائه خدمات موقتا باز مانده‌اند.
اما سوال اینجاست که این قبیل به ظاهر مشکلات در ساختمان‌های زیرساخت برای چندمین بار طی ماه‌های گذشته رخ داده و تمام شبکه کشور‌ را تحت تاثیر خود قرار داده است؛ و نه ربطی به شرایط آب و هوا داشته و نه اختلال در مبادی ورودی اینترنت کشور. برای مثال همین چند ماه گذشته بود که اتفاق مشابهی همزمان با اوج اعتراضات مردمی رخ داد و باز هم عنوان شد که ساختمان LCT در خیابان شیخ بهایی تهران که مرکز توزیع اینترنت میان شرکت‌های مختلف است دچار حریق شده . برای اینکه دلیل اصلی این موضوع را بیابیم، کافی است بار دیگر به اخبار اعتراضات مردمی در روزی که گذشت توجه کنیم. روزی که اتفاقا مصادف با سالروز درگدشت رضا شاه بزرگ، گرامیداشت دومین پادشاه پهلوی و سفر شهبانو فرح به مصرو بیانیه ایشان بود. بررسی شرایط اعتراضات در سال های اخی و به ویژه پس از ریاست حمهوری حلاد 67 نشان می دهد که گویا یک پروتکل نانوشته یا حداقل محرمانه به ساختار سرکوب در ج ا ابلاغ شده است که هرگاه جمعیت معترضا ار 1000 نفر بیشتر می شود، با توجه به حجم اعراضات، اینتنرت قطع می شود یا به قول سران رژیم دچا اختلال می شود.
امروز هم در تهران حداقل در 5 نقطه شاهد اعتراضات بودبم، مالباختگان بورس در خیابان حافظ، اعتراضات حمل کننند گان تصاویر رضا شاه و محمدرضا شاه پهلوی در اطراف فللکه دوم آریاشهر و بلوار فردوس و اعتراضا به گرانی در خیابان جمهوری از مهمترین اعتراضات امروز بودند. حمل کنندگان تصاویر رضا شاه با خواندن بیانیه ای مبنی براینکه آیا رضاشاه «دیکتاتور» بود یا شما، متنی را از سعید شمیرانی خواندند که در ادامه می شنویم.

© Copyright Notification: This video is originally produced by IranTV on youtube (youtube.com/IranTV) and all rights are preserved for us. using our contents without permission results in our legal claim.

مطالب مرتبط