خلاصه بازی پرسپولیس پیکان

جستجو

خلاصه بازی پرسپولیس پیکان

اهمیت:
بی اهمیتکم اهمیتمتوسطمهمخیلی مهم
Loading...

https://www.youtube.com/watch?v=xvMAe0MQaJA

پرسپولیس ۲ -پیکان ۱؛ کاریوس قلب جلالی را شکافت
شاگردان برانکو در یک ۲۰ دقیقه طوفانی که البته می‌توان اشتباه عجیب حریف را در آن موثر دانست به یکی از بردهای بزرگ خود دست یافتند. اتفاق ویژه: پرسپولیس بدون تمرین تاکتیکی خاص و در شرایطی که در برگشت مجدد به لیگ برتر چهار‌ بازیکن اصلی خود را از دست داده بود، یک برد جالب توجه را به دست آورد. پیکان نیز که روی دور بدشانسی قرار دارد، در این بازی چهارمین بازی بدون برد خود را پشت سر گذاشت و به اولین تیم تهرانی این فصل تبدیل شد که مقابل برانکو و تیمش شکست خورده است. بازیکن برتر امید عالیشاه در بازگشت به ترکیب پرسپولیس یک نمایش امیدوارکننده خصوصا در نیمه دوم به جا گذاشت و توانست ضمن ارسال یک پاس گل برای تیمش در حملات نیز عملکرد خوبی به جا بگذارد. شایان مصلح نیز در سمت چپ پرسپولیس نمایش خوبی داشت و اگر اشتباه مرگبار شیخ ویسی توام با شکست این تیم نمی‌شود می‌شد از حجت حق وردی هم به عنوان یکی از خوب‌های ترکیب پیکان نام برد. دقایق حساس: دقیقه ۸: بازیکن پیکان درون محوطه پرسپولیس با تکلی خشن شجاع خلیل زاده را متوقف کرد تا داور حرکت هجومی پیکان را به نشانه خطا متوقف کند. در شرایطی که پرسپولیسی‌ها خواهان دریافت کارت زرد توسط مهاجم حریف بودند مهدی مرجان زاده هیچ واکنشی به این درخواست نداشت.
دقیقه ۱۱: آرمان قاسمی با کات بک خود محمد قاضی را صاحب فرصت شوتزنی کرد که ضربه این بازیکن راهی اوت شد.
دقایق ۱۵ تا ۳۷: دو تیم بیشتر در میانه میدان و حملات نصفه و نیمه و بدون سرانجام یک بازی سرد را در حال اجرا بودند. بیشترین کار را داور این داور داشت که در چند صحنه خطای بازیکنان را اعلام کرده و بازی را از جریان انداخت.
دقیقه ۴۰: اشتباه علی حمودی موقعیت ضدحمله را نصیب گادوین منشا کرد و مهاجم پرسپولیس بعد از چند متر پیش روی ضربه از پشت محوطه جریمه اش را به جایی فرستاد که شیخ ویسی انتظارش را می کشید.
دقیقه ۱+۴۵: باز یک دفع توپ اشتباه توپ مناسبی پشت محوطه جریمه نصیب قاضی کرد که ضربه این بازیکن با اختلاف کم راهی اوت شد.
دقایق ۴۶ تا ۵۶: در نیمه دوم و دقایق سپری شده پرسپولیس فشار حملات خود روی دروازه پیکان را افزایش داده اما به موقعیت مناسبی برای رسیدن به گل دست نیافته و پیکان نیز چشم به ضدحملات دوخته تا اندوخته خود را افزایش دهد.
دقیقه ۵۷: شوت راه دور سیامک نعمتی با اختلاف راهی اوت شد.
دقیقه ۶۳: حرکت عالیشاه و علیپور در نهایت با پاس عرضی علیپور در شش قدم برای عالیشاه همراه شد که وینگر سرخپوشان نتوانست ضربه نهایی را به توپ بزند و بازی را به تساوی بکشاند. نکات بازی: پرسپولیس طی دو فصل اخیر موفق نشده در استادیوم آزادی از سد پیکان عبور کند و به پیروزی دست یابد.
اولین باخت فصل گذشته سرخپوشان مقابل پیکان و با نتیجه یک بر صفر با گل مرتضی آقاخان رقم خورد. پرسپولیس در این فصل هنوز شکستی را تجربه نکرده است.
مهدی شیری به دلیل محرومیت در این بازی غایب است و در سمت مقابل پرسپولیس قادر به سود بردن از علیرضا بیرانوند، بشار رسن و احمد نوراللهی به دلیل حضور در اردوی تیم ملی را ندارد و محمد انصاری و حسین ماهینی نیز به دلیل مصدومیت این بازی را حضور نخواهند داشت.
علی حمودی و مهدی مومنی با سابقه حضور در استقلال در این جدال برابر پرسپولیس حاضر خواهند شد. محمد قاضی نیز سابقه حضور در هر دو تیم استقلال و پرسپولیس را در کارنامه دارد.
شاگردان برانکو در این فصل مقابل تیم های تهرانی موفق به پیروزی نشده‌اند. دو بازی آنها مقابل تیم‌های تهرانی استقلال و سایپا با تساوی به پایان رسیده است.
سیامک نعمتی و گادوین منشا سابقه حضور در پیکان را در کارنامه دارند و در سمت مقابل نیز سامان نریمان جهان در پرسپولیس حضور داشته است. مهدی شیری نیز از نیم فصل به جمع شاگردان برانکو اضافه خواهد شد.
آخرین برد پیکان در لیگ برتر مربوط به 53 روز قبل است و شاگردان مجید جلالی طی 3 بازی اخیر موفق به پیروزی نشده‌اند.
پیکان در این فصل مقابل تیم‌های تهرانی شکستی نخورده و یک برد مقابل سایپا و یک تساوی با استقلال در کارنامه دارد و گلی نیز دریافت نکرده است.
پرسپولیس فصل گذشته سه باخت در استادیوم آزادی متحمل شد که یکی از آنها مقابل پیکان بود.
رادوشوویچ طی این فصل چهار بازی برای پرسپولیس به میدان رفته که در هر چهار بازی این تیم پیروز شده و این دروازه بان گلی نیز در جریان بازی دریافت نکرده و تنها گل دریافتی اش مقابل نساجی از روی نقطه پنالتی بود.
برانکو ایوانکوویچ در هفت تقابلی که با مجید جلالی داشته فقط به دو پیروزی دست یافته و سرمربی کنونی پیکان بزرگترین مانع در لیگ برتر برای او بوده است.

Subscribe
Notify of
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments